Põhikooli lõpueksamid 2016 (PDF fail)

Põhikooli lõpueksamite ja 8. klassi üleminekueksamite komisjonide ning ajakava kinnitamine, käskkiri (PDF fail)

8. klasside üleminekueksamite sooritajate nimekirjad (23.05.2016) (PDF fail)

 

 

 

Milliseid vaheaegasid eelistavad õpilased, õpetajad ja lapsevanemad?

9.-15. märtsini oli võimalik anda oma hääl, kas eelistad järgmisel õppeaastal 4 või 5 vaheaega.

Küsitlusele vastas 882 inimest. Tulemused on toodud välja alloleval sektordiagrammil.

04.-05.01. Kooli õpetajate koolitus Laulasmaal.

16.01. Pärnu Linna Noortekogu koolitus "Edukatsioon" Vabaajakeskuses.

21.01. Lahtiste uste päev Pärnu Kutsehariduskeskuses.

29.01. Talvine tantsupidu Pärnu-Jaagupis. Osalevad algklasside õpilased.

02.02. 7.-8. klasside õpilastele monoetendus "5g sisemist rahu".

04.02. 9.klassi õpilastele interaktiivne keele- ja kultuuritund.

05.02. 6. klassi õpilastele kohtumine poliitik Kadri Simsoniga.

09.02. Kooli töötajatele vastlapäeva pärastlõuna Uuedal.

11.02. 9. klassi õpilastele simulatsioonimäng Europarlament.

15.02. Algklassidele kübara- ja kaabupäev.

16.02. Sõbrapäeva üritus 2. klassi õpilastele.

19.02. Infomess Suunaja 2016 Kontserdimajas.

19.02. Koidula Gümnaasiumis investeerimiskoolitus.

22.02. Rivimale.

23.02. EV 98a. aktused.

01.03. Lasteteaer Lepatriinu külas (algklassidele).

02.03. 7. klassi õpilastele VAT teater "Kas sulle meeldib porno?", kohtumine lavastajaga.

09.03. Trimestrilõpu kogunemised.

14.03. Emakeelepäev.

23.03. Õpetajate kultuurireis Viljandimaale.

29.03. 5. klassidele projekt "Prügivahetund".

29.03. Puhkpillipäev koos sõpruskoolidega.

30.03. Laulukonkursi "Ülejõe Ööbik" eelvoor.

31.03. Puhkpillipäev Tartus Kivilinna koolis.

01.04. Paul Kerese malemäng.

11.04. Rivimale.

14.04. Laulukonkurss Ülejõe Ööbik.

16.04. Puhkpilliorkestri kontsert, õpetaja Rein Vendla 70a. sünnipäev.

18.04. Kohtumine vilistlasega G. Siniloo, programmi "Teeme ära" tutvustus.

21.04. Ülelinnaline inglise keele ristsõnavõistlus.

25.04. Külalised Hollandist, kontsert, kooliga tutvumine, projektis osalemine.

06.05. Ülejõe poistekoor 40a. juubelikontsert.

11.03. Raekülas orienteerumispäev.

12.05. Üle-Eestiline sallivuspäev. ÕE osalemine foorumlauas.

17.05. Kunsti- ja käsitöö näitus väikeses võimlas

24.05. Külalised Soomest, kontsert,osalemine õppetundides.

27.05. 9. klassi õpilaste tutipäev.

30.05. Muusikalidega esinemised (4a, 4b klassid).

02.06. Trimestrilõpu kogunemised.

03.06. Edukate päev.

 

 

 

 

Lasteteater Lepatriinu etendus 1. märtsil

kell 9:00 I-II klassid

kell 9:40 III-IV klassid

 

 

HUVITEGEVUSE TÖÖKAVA 2015/16

Kuupäev

Tegevus

10.09.

Lasteteater Lepatriinu külas

21.09.-09.10.

Loodusmatkad Soomaa Kuuraniidu ürgmetsa õpperajal

08.09.

Euroopa Spordinädal. Teatejooks 2.-9. klassid

17.09.

Ülelinnaline pendelteatejooks

23.09.

Ülelinnaline murdmaajooks Niidupargis

24.09.

Elamusmängud Raekülas

28.09.

Mihklipäeva laat

23.-25.09.

Sügisandide näitus algklasside koridorides

01.10.

Ülelinnaline orienteerumine Rannapargis

01.-02.10.

Liiklustund I klassidele

05.10.

Õpetajate päev. 1. tund - kontsert, klassidevaheline jalgpall 4.-6. kl ja 7.-9. kl

14.10.

Planetaarium külas

26.10.

Jana Trink Erakool muusikaliga külas

30.10-04.11

Ekskursioon loomaaeda (2.-3. klassid)

02.11.

Hingedepäev. Õrreke meisterdamas

09.11.

ÕE koolitus (Eesti Õpilasesinduse Liit)

20.11 ja 23.11.

Planetaarium külas

19.11.

Kooli 57. sünnipäev

26.11.

Sandikarneval

30.11 ja 01.12.

Advendihommikud algklassidele, põhikoolile

10.12.

Ülelinnaline võimlemispäev

11.12.

Jõululaat

 16.12.

Jõulukontsert Eliisabeti kirikus

17.12.

Jõulusalong (9.klasside poolt organiseeritud)

 22.12.  Jõulupidu kooli töötajatele

Ringid 2015/2016 õppeaastal

Jrk nr

Ringi nimetus

Klass

Toimumise aeg

Ringijuht

Muusika ja folkloor

1.

Rahvatants

1.b+1.d

N 5. tund

Krista Tammik

2.

4.b+4.c

E 6. tund

Krista Tammik

3.

2.a

T 6. tund

Krista Tammik

4.

Folkloor

1.a

R 1. tund

Krista Tammik       

5.

1.c

T 5. tund

Krista Tammik

6.

4.a (tüdrukud)

N 6. und

Krista Tammik

7.

Lastekoor

5.-9. klass

K 1. tund

Eve Redik

8.

Plokkflööt

3.-6. klass

K 5. tund

Eve Redik

9.

Solistid

4.-6. klass

N 6. tund

Eve Redik

10.

Mudilaskoor

2.-4. klass

K 1. tund

Anu Tilk

11.

Ansambel

3.a

R 1. tund

Anu Tilk

12.

4.a

E 6. tund

Anu Tilk

13.

7.a

T 6. tund

Anu Tilk

14.

Solistid

4. klass

E 7. tund

Anu Tilk

15.

Poistekoor

2.-6. klass

K 1. tund

Maimu Muttik

16.

1. klass

T 1. tund

Maimu Muttik

17.

Ansambel

5.a poisid

T 7. tund

Maimu Muttik

18.

5.a tüdrukud

T 8. tund

Maimu Muttik

19.

7.a poisid

T 6. tund

Maimu Muttik

20.

8.a baritonid

K 7. tund

Maimu Muttik

21.

8.a ansambel

K 8. tund

Maimu Muttik

22.

9.a poisid

E 8. tund

Maimu Muttik

23.

Solistid

5.-9. klass

E 9. tund

Maimu Muttik

24.

Noortekoor

8.-9. klass

K 9. tund

Maimu Muttik

25.

Suupill

5. klass

E 7. tund

Maimu Muttik

26.

Mudilaskoor

1. klass

T 1. tund

Aet Vill

27.

B-kategooria

K 1. tund

Aet Vill

28.

Ansambel

2.a (2 ansamblit)

T 5.-6. tund

Aet Vill

29

Solistid

2.a

K 7. tund

Aet Vill

30.

2.a ja 5.a

R 5.-6. tund

Aet Vill

31.

Puhkpill

4.-9. klass

K 6. tund

Rein Vendla

32.

Noorteorkester

 

 

Raimond Vendla

33.

Kitarr

6.-9. klass

R 7.-8. tund

Marek Talts

Sport

34.

Spordiring

2. klass

K 6. tund

Karin Juga

35.

Spordiring

3. klass

K 7. tund

Ene Viigimäe

36.

Spordiring

4. klass

K 7. tund

Egon Edo

37.

Spordiring

5.-6. klass

K 7.-8. tund

Veiko Vetik

38.

Spordiring

7.-9. klass

N 8. tund

Egon Edo

Varia

39.

Füüsikaring

8.-9. klass

T 8. tund

Tõnu Tõniste

40.

Ajalooring

5.-9. klass

E 8. tund , 7. tund

Gert Köösel

41.

5.-7. klass

T 7. tund

Joel Pulk

42.

Nuputa

5.-6. klass

T 7. tund

Karin Känd

43.

 

7.-8. klass

R 7. tund

Karin Känd

44.

Male

Algajad

E 6. tund

Jaak Känd

45.

2.-4. klass

N 6. ja 7. tund

Jaak Känd

46.

Minifirma

8.ab

E 8. tund

Kristi Suppi

47.

Kunstiring

3. klassid

T 6. tund

Tiina Niin

48.

4. klassid

T 7. tund

Tiina Niin

49.

5. klassid

E 7. tund

Tiina Niin

50.

6.-8. klassid

R 7. tund

Tiina Niin

51.

9. klassid

T 8. tund

Tiina Niin

Õpilased, osalege Kings olümpiaadidel!


Kings on firma, mis korraldab Eestis, Gruusias, Poolas ja Leedus erinevaid olümpiaade.
Erinevalt teistest olümpiaadidest on nendel suured auhinnad. Aastane auhinnafond on 20 000 €. Igas klassis esimese koha saavutanu saab auhinnaks tahvelarvuti, teise koha saavutanu E-lugeri ja kolmanda koha saavutanu nutikella.
Osalema on oodatud kõik õpilased teisest kuni üheksanda klassini.
Registreerida saab veebilehel:
http://kings.ee/et

Matemaatika olümpiaadi esimene voor toimub 17. aprillil 2016.
Inglise keele olümpiaadi esimeme voor toimub 1. mail 2016.
Mõlemad olümpiaadid toimuvad siinsamas Pärnus.

Olümpiaadile registreerimine ja esimesest voorust osavõtmine on tasuta.
Uurige meie veebilehelt lisainformatsiooni!

 

Üldtööplaan 2015/2016. õppeaasta

Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
31.08.2015 Õppeaasta alguse õppenõukogu: kokkuvõte õppekasvatustööst ja suunad uueks õppeaastaks, täiendava õppetöö sooritamisest Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu, Heinrich Ervald
01.09.2015 Kooliaasta avaaktused Koolipere Margus Veri, Sille Arust, Tiina Niin, Aet Vill
03.09.2015 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Virve Laube
08.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.09.2015 Euroopa spordinädal - klassidevaheline
pendelteatejooks ja treeneritega tutvumine
2.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
09.09.2015 Muusikaõpetajate ainesektsiooni koosolek Anu Tilk, Aet Vill, Maimu Muttik, Eve Redik Aet Vill viib läbi
10.09.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.09.2015 Klassiõpetajate infotund Klassiõpetajad Marianne Tekkel, Krista Tammik, Evi Palu
11.09.2015 Õppekäigud loodusklassidele - "Rannaniidu elurikkus ja linnalehmad" 4.b, 5.b ja 6.b Janne Änilane
11.09.2015 Õppekäigud loodusklassidele - "Rannaniidu elurikkus ja linnalehmad" 4.b, 5.b ja 6.b Janne Änilane
14.09.2015 Töökavade esitamise tähtaeg Aineõpetajad Sille Arust
14.09.2015 Ülejõe põhikooli külastuspäev Direktsioon Haridus- ja kultuuriosakond
15.09.2015 Hariduspreemiate esitamise tähtaeg Õpetajad Virve Laube
15.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.09.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
15.09.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
15.09.2015 Koidula muuseumi külastamine 8.a Koostöös muusikaõpetaja Maimu Muttikuga Lembi Lukas
16.09.2015 Pärnu Digipöörde 1. ühiskoolitus, osalemine, Kuninga tn koolis Projektirühm Taimi Dreier
17.09.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.09.2015 Ülelinnaline pendelteatejooks 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
18.09.2015 Türi Ringhäälingumuuseumi külastamine 5.c, 6.a, 6.c Marge Kanniste
19.09.2015 Internetipõhine üle-eestiline keemiavõistlus „KOLB“ eelvoor I 9. klass Külli Pärtelson, Nõo Reaalgümnaasium
21.09.2015 Lõpetajate edasine käekäik Eelmise õppeaasta lõpuklasside juhatajad Eevi Palu
21.09. 2015 Õppekäikude kuu - Kuuraniidu ürgmetsa õpperajal 2.-4. klass Janne Änilane, klassijuhatajad
21.09.2015 Ülelinnaline kursus "Huvitav keemia" 5.-9. klass Pernova Hariduskeskus, keemia õpetajad
22.09.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
22.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.09.2015 Koolitus: eKooli tehniline tugi kujundavale hindamisele Sille Arust Kaire Teemägi
23.09.2015 Sügise sünnipäev Klassiõpetajad Marianne Tekkel
23.09.2015 Ülelinnaline murdmaajooks 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
24.09.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
25.09.2015 Väljasõit kooli arengukava täiendamiseks Direktsiooni liikmed, sektsioonijuhid Margus Veri
25.09.2015 Ainesektsioonide tööplaanide esitamise tähtaeg Ainesektsiooni juhid Sille Arust
25.09.2015 Koidula muuseumi külastamine 5.c, 7.b Marge Kanniste, Marja Tõnts
28.09.2015 Näitus "John Smithi elulugu" raamatukogus kuni 2.oktoobrini 8.b Tiina Niin
29.09.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
29.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.09.2015 Koolitus suhtlemisest kooliraskustes noortega Eevi Palu Reine Tapp
01.10.2015 Sisekontroll: tutvumine 1. klassidega (oktoober) 1. klasside õpilased ja õpetajad Sille Arust
01.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.10.2015 Õppealajuhatajate nõupidamine Koidula gümnaasiumis Pärnu linna õppealajuhatajad Virve Laube, Ille Rohtlaan, Agita Keerd
01.10.2015 Ülelinnaline orienteerumine 4.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
04.10.2015 Kunstikonkurss "Minu unistuste koolihoov" 7.-9. klasside parimad Tiina Niin, Maret Hansalu
05.10.2015 Õpetajate päeva aktus Erinevate klasside esindajad. Õpetajad. Muusikaõpetajad, Krista Tammik
05.10.2015 Näitus "Õpetajad" raamatukogus kuni 9.oktoobrini Kunstiringide õpilased Tiina Niin
05.10.2015 Klassidevaheline jalgpall 4.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
05.10.2015 TÜ Teaduskooli kursused matemaatikas, füüsikas, keemias ja bioloogias 7.-9. klass Külli Pärtelson, Tõnu Tõniste, Iris Mõttus, Karin Känd
06.10.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
06.10.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.10.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
07.10.2015 Pärnu Digipöörde 2. ühiskoolitus, osalemine, ettevalmistamine ja läbiviimine, meie koolis Projektirühm Taimi Dreier
07.10.2015 Eesti Koolispordi Liidu jalgpall - tüdrukute meistriliiga finaal Viljandis 6.-9. klass Veiko Vetik
08.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.10.2015 Mängude valmistamise konkurss 5.-6. klasside parimad Tiina Niin
09.10.2015 VAT Teatri etenduse "Estonian Hikikomori" külastamine 9.a ja 9.b Lembi Lukas
09.10.2015 Nukuteatri etenduse "Emma ja ajakivi" ning muuseumi külastamine 5.a, 5.b, 6.a Marja Tõnts
09.10.2015 "100 kooli " projekt korvpallis 1. klass Ene Viigimäe
09.10.2015 Õppereis Tallinnasse Energiakeskusesse 9. klassid Külli Pärtelson
12.10.2015 Näitus "Lasteraamatute tegelased" raamatukogus kuni 16.10 Kunstiringide õpilased Tiina Niin
12.10.2015 Ülekooliline keemiaviktoriin "Molekul" I voor, kuni 16.10.2015 8.-9. klassid Külli Pärtelson
13.10.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
13.10.2015 Tugikomisjoni infotund Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.10.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
13.10.2015 Ülemaailmne spellimise päev World Literacy Day 1.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, inglise keele õpetajad
13.10.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
14.10.2015 Ülemaailmne matemaatikapäev World Math Day 1.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, algklasside õpetajad, matemaatikaõpetajad
14.10.2015 Inglise keele digivõistlus Vanalinna Põhikoolis 6. klassid Merle Udso
14.10.2015 Briti kultuuri viktoriin Paikuse Põhikoolis 7.-9. klassid Kai Kõks, Merle Udso
15.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.10.2015 Ülelinnaline kunstikonkurss kõik õpilased 1.-4. kl Klassijuhatajad, Marianne Tekkel
16.10.2015 Scratchi päev programmeerimisnädala „Code Week 2015“ raames 4.-9. klassi huvilised Taimi Dreier
16.10.2015 Loquiz võistlus Kuninga tn Põhikoolis 7. klassid Kai Kõks
19.10.2015 Metoodikapäev Õpetajad Margus Veri, Sille Arust
20.10.2015 Teadusainete aineühenduse õppepäev Särghaua õppekeskuses ja Kurgja talumuuseumis Teadusainete aineühenduse õpetajad Iris Mõttus
24.10.2015 Ülelinnaline elamusmängude päev 4. kassil õpilastele Igast 4. klassist üks 6-liikmeline võistkond Tiina Kütt, Janne Änilane, Ly Eisenschmidt
27.10.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
27.10.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.10.2015 Loomaaed- erinevad elukeskkonnad (KIK-i projekt) 2.-3. klass Janne Änilane
27. 10.2015 Keemiavõistlus „KOLB“ eelvoor II 9. klass Külli Pärtelson, Nõo Reaalgümnaasium
27.10.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
29.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
31.10.2015 Maakonna bioloogiaõpetajate väljasõit uude Tartu Loodusmajja Bioloogiaõpetajad Pärnumaa bioloogiaõpetajate ainesektsioon
01.11.2015 Sisekontroll: uute õpetajate tundide külastamine (november) Uued õpetajad Margus Veri, Sille Arust
01.11.2015 Õpilastööde võistlus "Maailmariik Eesti" ja EENeti arvutijoonistuste võistlus, tähtaeg 10.11 1.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, algklasside juhatajad, kunstiõpetajad
02.11.2015 Näitus "Isadepäev" raamatukogus kuni 13.11 Kunstiringide õpilased Tiina Niin
02.11.2015 Näitus "Kirjutatud portree" söögisaalis kuni 11.11 8.b Tiina Niin
03.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
03.11.2015 Õppealajuhatajate VII koostööpäevad Tartumaal 03.-04.11 Vabariigi õppealajuhatajad Virve Laube
03.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
04.11.2015 KIK-i projekt - Jääaaja Keskus 5.-6. klass 5.-6. klassi õpilased Janne Änilane, klassijuhatajad
04.11.2015 Kunstikonkurss "Disaini oma koolisöökla" 9. klasside parimad Tiina Niin
05.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10.05-10.50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.11.2015 Klassidevaheline rahvastepall tüdrukud 5. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
05.11.2015 Spelling Bee 9. klassid Kai Kõks
06.11.2015 Algavad ülelinnalise lauluvõistluse "Sügisulg" eelvoorud Erinevate klasside esindajad ja nende muusikaõpetajad. Pärnu Kontserdibüroo MTÜ
06.11.2015 Klassidevaheline rahvastepall poisid 5. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
06.11.2015 Kunstikonkurss "Metsapostkaart 2015" 5. klasside parimad Tiina Niin
09.11.2015 Ülelinnaline rahvastepall T, P kuni 10.11 5. klass Ene Viigimäe, Veiko Vetik
11.11.2015 Näitus "Kunstisaalis" söögisaalis kuni 27.11 6.c Tiina Niin
09.11.2015 Soome kirjaniku Salla Simukka virtuaalne külaskäik Tartusse ja Pärnu 8.-9. klassid Mare Soomere
10.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
10.11.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.11.2015 2. klasside luulekonkurss Klassist 3 õpilast Erge Saare, Helle Toots, Jane Siigur, Ursula Kumel
10.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
11.11.2015 Pärnu Digipöörde 3. ühiskoolitus, Raeküla koolis Projektirühm Taimi Dreier
11.11.2015 Spelling Bee 8. klassid Kai Kõks
12.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.11.2015 Ülelinnaline luulekonkurss 2. klassile Koolist 4 õpilast 2. klassi õpetajad
17.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
17.11.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.11.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
18.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
18.11.2015 HEV-klasside vanemate koolitus "Kuidas aidata oma last" Lapasevanemad Karin Känd ja HEV-klasside klassijuhatajad
19.11.2015 Kooli sünnipäev Koolipere Direktsioon, Krista Tammik, muusikaõpetajad
19.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.11.2015 Rahvusvahelise geograafiapäeva tähistamine 7.-9. klassi õpilased Daisy Kärner
20.11.2015 Algklasside sandikarneval kõik õpilased 1.-4. kl klassijuhatajad
20.11.2015 Algavad konkursi "Sügisulg" lõppvoorud Erinevate klasside esindajad ja nende muusikaõpetajad. Pärnu Kontserdibüroo MTÜ
22.11.2015 Noorteetenduse "Armastus ei hüüa tulles" külastamine 8. ja 9. klassid Marja Tõnts, Ulla Kübar
24.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
24.11.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.11.2015 VAT Teatri etenduse "Brand" külastamine Õpetajad Lembi Lukas
24.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
24.11.2015 Kodanikupäeva viktoriin III kooliaste Gert Köösel
25.11.2015 Koolinoorte vabariikliku mälumängu piirkonnavoor, Ülejõe Põhikooli sööklas 5.-9. klassi õpilased Lisainfo Karin Känd
26.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.11.2015 Ülelinnaline 3. klassi "Nuputa" Igast 3. klassist üks 3-liikmeline võistkond Eliana Prangli, Eve Uustal, Marianne Tekkel
27.11.2015 Hinded välja kell kell 16:00 Aineõpetajad Sille Arust
30.11.2015 1. advendi hommik Koolipere Krista Tammik, muusikaõpetajad
30.11.2015 Näitus "Jõulud" raamatukogus kuni 23.12 Koolipere Tiina Niin
01.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
01.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.12.2015 Õppenõukogu: I trimestri lõpetamine
kell 15:00
Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
01.12.2015 Ülelinnaline sulgpall 1.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.12.2015 Soome keele tutvustusüritus 5. klassidele 5. ja 9. klassid Mare Soomere
01.12.2015 Vene keele tutvustusüritus 5. klassidele 5. ja 9. klassid Laine Lusik
01.12.2015 Saksa keele tutvustusüritus 5. klassidele 5. ja 9. klassid Ave Ermus
01.12.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
02.12.2015 Trimestrilõpu kogunemised Põhikooli õpilased Sille Arust, Krista Tammik
03.12.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
03.12.2015 "Koidulauliku valgel" 5.-9. klassi õpilased Marja Tõnts
07.12.2015 Ülekooliline keemiaviktoriin "Molekul" II voor, kuni 11.12.2015 8.-9. klass Külli Pärtelson
08.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
08.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.12.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus õpetajad Taimi Dreier
10.12.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.12.2015 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
10.12.2015 Ülelinnaline võimlemine 2.-5. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
11.12.2015 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Daisy Kärner
14.12.2015 Ülejõe Põhikooli matemaatika olümpiaad 5.-9. klass Karin Känd
14.12.2015 Ülejõe Põhikooli keemia olümpiaad 8.-9. klass Külli Pärtelson
15.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
15.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15. 12.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
16.12.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
16.12.2015 Jõulukontsert Pärnu Eliisabeti kirikus, kell 18 Koolipere Muusikaõpetajad
17.12.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
22.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.12.2015 Kooli töötajate jõulupidu Kooli endised ja praegused töötajad Margus Veri, Krista Tammik
22.12.2015 Klassidevaheline saalihoki - jaanuaris 6.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.01.2016 Klassidevaheline rahvastepall- jaanuaris 4. klass Karin Juga, Egon Edo
01.01.2016 Venekeelne sõnamäng 7. klassid Laine Lusik
01.01.2016 Saksa keelt tutvustav "Autobahn" - jaanuaris 5. klassid Ave Ermus
12.01.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
12.01.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.01.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
13.01.2016 Pärnu Digipöörde 4. ühiskoolitus, Ühisgümnasiumis Projektirühm Taimi Dreier
14.01.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.01.2016 Loodusainete viktoriin 5.-9. klass teadusainete aineühendus
19.01.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
19.01.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.01.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
19.01.2016 Spelling Bee 7. klassid Kai Kõks
20.01.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
20.01.2016 Ülelinnaline võrkpall T, P kuni 22.01 6.-9. klass Karin Juga, Egon Edo
21.01.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.01.2016 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. klass Külli Pärtelson, Virve Laube
26.01.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
26.01.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.01.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
27.01.2016 Ülelinnaline rahvastepall T, P kuni 29.01 4. klass Karin Juga, Egon Edo
27.01.2016 Spelling Bee 6. klassid Kai Kõks
28.01.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.01.2016 Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl Marge Kanniste
30.01.2016 Linna (4.-6. kl) ja piirkonna (7.-9. kl) matemaatika olümpiaad Pärnu Ühisgümnaasiumis 4.-9. klass matemaatikaõpetajad
01.02.2016 9. klassi valikeksamite valimine Aineõpetajad Sille Arust
01.02.2016 9. klassi lõpueksamite eritingimuste taotlemine HEV õpilastele Aineõpetajad Eevi Palu
01.02.2016 Algab üleriigilise muusikaolümpiaadi eelvoor - veebruaris 7.-8. klassi õpilased Muusikaõpetajad
01.02.2016 Klassidevaheline rahvastepall- veebruaris 3. klass Ene Viigimäe
01.02.2016 Ülelinnaline korvpall P- veebruaris 6.-7. klass Veiko Vetik
01.02.2016 Vene multfilmi lavastamine- veebruaris 8. klassid Laine Lusik
02.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
02.02.2016 Tugikomisjoni infotund 11:5-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
02.02.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
03.02.2016 Kirjatehnika võistlus 1.-4. klass 3 õpilast klassis Ly Eisenschmidt, Jane Siigur
03.02.2016 Spelling Bee 5. klassid Kai Kõks
04.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.02.2016 Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klass Iris Mõttus, Eda Eesmaa
08.02.2016 Näitus "Sõbrad" raamatukogus kuni 12.02 Koolipere Tiina Niin
09.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
09.02.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
9.02.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
10.02.2016 Ülelinnaline kooliliiga võrkpall T, P kuni 11.02 6.-9. klass Karin Juga, Egon Edo
11.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.02.2016 Ülelinnaline looduse viktoriin " Loodus ja keskkond" Koolist üks 4-liikmeline võistkond Janne Änilane
12.02.2016 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
12.02.2016 Mäng "Adventures with English" Tammsaare põhikoolis 5. klassid Kai Kõks
13.02.2016 Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor 5.-9. klass Gert Köösel
13.02.2016 Poistelaul Poisid Muusikaõpetajad
15.02.2016 Kunstikuu näitus raamatukogus kuni 26.02 Koolipere Tiina Niin
16.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
16.02.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.02.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
16.02.2016 Ülelinnaline rahvastepall T, P kuni 17.02 3. klassid Ene Viigimäe
17.02.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
17.02.2016 Pärnu Digipöörde projekti lõpp, kaitsmine Projektirühm Taimi Dreier
17.02.2016 Linna 5.-6. ja 7. klasside Nuputa võistlus Ülejõe Põhikoolis 5.-7. klass matemaatikaõpetajad
18.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.02.2016 Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor 8.-9. klass Tiina Niin, Maret Hansalu
23.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
23.02.2016 Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Koolipere Muusikaõpetajad, Krista Tammik
25.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.02.2016 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. klass Tõnu Tõniste
29.02.2016 Näitus "Naistepäev" raamatukogus kuni 11.03 Koolipere Tiina Niin
01.03.2016 Sisekontroll: rahuloluküsitlus õpilastele 01.-31.03.2016 4.-9. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
01.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
01.03.2016 8. klassi üleminekueksami valik Aineõpetajad Sille Arust
01.03.2016 TTÜ Särghaua maateaduste ja keskkonnatehnoloogia õppekeskus - märtsis 4. klassid Janne Änilane
01.03.2016 Ülelinnaline draamakonkurss - märtsis 5.-8. klass Marge Kanniste
01.03.2016 Klassidevaheline võrkpall - märtsis 5.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.03.2016 Ülelinnaline saalijalgpall P - märtsis 4.-5. klass Veiko Vetik
01.03.2016 Ülelinnaline miniliiga võrkpall T, P kuni 2.03 4.-6. klass Ene Viigimäe, Egon Edo
01.03.2016 Inglise keele linnaolümpiaad Mai Põhikoolis - märtsis 9. klassid Kai Kõks
01.03.2016 Parim Alias mängija soome keeles - märtsis 6. klassid Mare Soomere
01.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
03.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.03.2016 Hinded välja kell kell 16:00 Aineõpetajad Sille Arust
04.03.2016 Saksa keele linnaolümpiaad 8.-9.klassid Ave Ermus
06.03.2016 Ansamblite konkurs "Ümin" Erinevates vanustes ansamblid Pärnu Kontserdibüroo MTÜ, muusikaõpetajad
06.03.2016 Ülelinnalised kooriproovid Kooli koorid Muusikaõpetajad
08.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
08.03.2016 Õppenõukogu: II trimestri lõpetamine Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
08.03.2016 Inglise keele olümpiaad - ristsõnad, mõistatused 4. klassid Kai Kõks
08.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
09.03.2016 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
09.03.2016 Trimestri lõpetamine, kogunemised Koolipere Krista Tammik, muusikaõpetajad, direktsioon
09.03.2016 Ülelinnaline sisekergejõustik kuni 10.03 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
10.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.03.2016 Emakeelepäev 5.-9. klass Lembi Lukas, Marja Tõnts, Marge Kanniste
14.03.2016 Ülekooliline keemiaviktoriin "Molekul" lõppvoor, kuni 19.03.2016 8.-9. klass Külli Pärtelson
14.03.2016 Ülelinnaline emakeelepäeva konkurss algklassides Õpilased 1.-4. klass Klassijuhatajad, Marianne Tekkel
15.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
15.03.2016 Ülelinnaline ergomeeter 5.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
15.03.2016 Ingliskeelne mininäidendite konkurss 3. klasside õpilased Kai Kõks
15.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
17.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.03.2016 Ülemaailmne võistlus Känguru 1.-9. klasside nuputajad Iris Mõttus, Marianne Tekkel
21.03.2016 Osalemine 1. klassi linna vastuvõtukomisjoni töös
21.03-30.04.2016
Sille Arust Pärnu LV
28.03.2016 Naljateemaline näitus raamatukogus kuni 8.04 Koolipere Tiina Niin
28.03.2016 Toit luubi alla! Koolisisene projekt (kodundus, keemia, füüsika, geograafia, bioloogia, matemaatika) 9. klassid teadusainete ainesektsioon
29.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
29.03.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
30.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
31.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
31.03.2016 Vendade Liivide etluskonkurss 5.-9. klass Marja Tõnts
01.04.2016 Klassidevahelised teatevõistlused - aprillis 1.-3. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.04.2016 Ülelinnaline malevõistlus - aprillis 1.-9. klass Jaak Känd
01.04.2016 Ülelinnaline jalgpall T, P - aprillis 6.-9. klass; 2.-3. klass, 6.-7. klass Veiko Vetik; Ene Viigimäe, Egon Edo
01.04.2016 Vene keele lugemiskontroll - aprillis 6. klassid Laine Lusik
01.04.2016 Vene keele maastikumäng Rääma koolis - aprillis 6.-9. klassid Laine Lusik
01.04.2016 Vabariiklik keelevõistlus "Deutch ist ein Plus" - aprillis 7.-9. klassid Ave Ermus
01.04.2016 Soome keele vabariiklik põhikooli päev - aprillis 6.-9. klassid Mare Soomere
02.04.2016 Üleriigiline muusikaolümpiaadi lõppvoor Edasipääsenud õpilased 7.-8. klass Muusikaõpetajad
05.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
05.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
06.04.2016 Ülelinnaline kirjandusviktoriin 8.-9. kl Marja Tõnts
07.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
07.04.2016 Nutipäev Vanalinna Põhikoolis 2.-4. klass Koolist kaks 6-liikmelist võistkonda Marianne Tekkel
11.04.2016 Teaduspäev Pärnu linna koolides II-III kooliaste Virve Laube, Eevi Palu
12.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
12.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
13.04.2016 Kombineeritud teatevõistlused 1.-3. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
14.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.04.2016 Ülelinnaline 2.-3. kl projektipäev Vabakoolis 2.-3. klass Marianne Tekkel
14.04.2016 Kooli lauluvõistlus "Ülejõe Ööbik" Koolipere Muusikaõpetajad, Krista Tammik
19.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
19.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
21.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.04.2016 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
21.04.2016 Inglise keele linnaolümpiaad Ülejõe Põhikoolis 4. klassidele Kai Kõks
26.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
26.04.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
27.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
27.04.2016 Katsed 1. muusikaklassi 27.-28.04.2016 Registreerunud 1. klassi õpilased Sille Arust, muusika ainesektsioon
28.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.05.2016 Ülelinnaline omaloomingupäev - mais 5.-9. klass Lembi Lukas
01.05.2016 Koolisisene jooksuvõistlus - mais 1.-3. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.05.2016 Kooli kevadnäitus - mais Koolipere Kunstiõpetajad, käsitöö- ja tehnoloogiaõpetajad
01.05.2016 Soome keele tasemetestid - mais 7.-9. klassid Mare Soomere
01.05.2016 Saksa Kevade üritustesari - mais 6.-9. klassid Ave Ermus
02.05.2016 Kabli Looduskeskus 1. klassid Janne Änilane, klassijuhatajad
02.05.2016 8. klassi isikunäitused raamatukogus kuni 27.05 Koolipere Tiina Niin
02.05.2016 Matsalu looduskeskus 7. klassid Janne Änilane, klassijuhatajad
03.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
03.05.2016 8. klassi loovtööde kaitsmine 7. ja 8. klassi õpilased ja loovtööde juhendajad Sille Arust, Taimi Dreier
03.05. 2016 Ülelinnaline keemiaviktoriin 8. klassidele 8. klassid Külli Pärtelson
3.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
05.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.05.2016 Kontsert ja sünnipäev "Ülejõe Poistekoor 40" Koolipere ja külalised Maimu Muttik ja tema abilised
10.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
10.05.2016 Üleriigiline eesti keele tasemetöö 6. klassile 6. klassi õpilased Sille Arust
10.05. 2016 Keemia ja füüsika teadusteater 1.-9. klassid Külli Pärtelson, Tõnu Tõniste, 8. klassi õpilased
10.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
11.05.2016 Üleriigiline eesti keele tasemetöö 3. klassile 3. klassi õpilased Sille Arust
12.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.05.2016 Üleriigiline matemaatika tasemetöö 6. klassile 6. klassi õpilased Sille Arust
16.05.2016 8. klassi üleminekueksami materjalid Aineõpetajad Sille Arust
17.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
17.05.2016 Tulevaste 1. klassi lastevanemate koosolek Uued klassijuhatajad, lapsevanemad Sille Arust
17.05.2016 Üleriigiline matemaatika tasemetöö 3. klassile 3. klassi õpilased Sille Arust
17.05.2016 Ülelinnaline kergejõustik kuni 19. mai 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
17.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
18.05.2016 Üleriigiline tasemetöö kolmandas aines 6. klassile 6. klassi õpilased Sille Arust
19.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10.05 -10.50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.05.2016 Sisekontroll: rahuloluküsitlus õpetajatele Õpetajad Margus Veri, Sille Arust, Taimi Dreier
21.05.2016 Pärnumaa laulupäev Kilingi-Nõmmes Kooli koorid Muusikaõpetajad
23.05.2016 8. klassi üleminekueksam Aineõpetajad Sille Arust
24.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
24.05.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
25.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
26.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.05.2016 Linnavalitsuse vastuvõtt parimatele õpilastele Vastuvõtule kutse saanud õpilased Haridus- ja kultuuriosakond
27.05.2016 SISEKONTROLL: õpetaja töö kokkuvõtte-analüüsi esitamise tähtaeg Õpetajad Sille Arust
30.05.2016 Hinded välja kell kell 16:00 Aineõpetajad Sille Arust
31.05.2016 Õppenõukogu: III trimestri ja õppeaasta lõpetamine 1.-8. klassidel Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
31.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
1.06.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
01.06.2016 Põhikooli eesti keele lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, eesti keele õpetajad
02.06.2016 Õppeaasta lõpetamise kogunemised 1.-8. klassi õpilased Sille Arust, Krista Tammik
02.06.2016 Trimestri ja kooliaasta lõpetamine Koolipere Muusikaõpetajad, Krista Tammik, direktsioon
03.06.2016 Tublide päeva vastuvõtud:
kell 10.00 1.-4. klass
kell 13.00 5.-9. klass
Tublid õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja vanemad Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu, Krista Tammik
08.06.2016 Põhikooli matemaatika lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, matemaatikaõpetajad
13.06.2016 Põhikooli valikeksam: bioloogia, keemia, füüsika, geograafia, ajalugu, ühiskonnaõpetus, saksa või vene keel 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust, sektsioonijuhid, aineõpetajad
13.06.2016 Põhikooli inglise keele eksam
13.-14.06.2016
9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust, inglise keele õpetajad
16.06.2016 Õppenõukogu 9. klassi lõpetamine ja täiendava õppetöö sooritamine Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
18.06.2016 Põhikooli lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 16.00 Põhikooli lõpetajad, nende vanemad ja õpetajad, külalised Krista Tammik, muusikaõpetajad

TTÜ Mektory Tehnoloogiakool kutsub põhikooliõpilasi osalema aprillis algavatel tehnika ja tehnoloogia valdkondi tutvustavatel kursustel!

Veel on võimalik registreeruda „Robootika Lego Mindstorms komplektidega“, „Retk teadusmaailma: keemia on lahe!“, „Retk teadusmaailma: maavaradega sõbraks!“ ning „Ideest app’ini - mobiilirakenduste loomine“.

·         ROBOOTIKA LEGO MINDSTORMS KOMPLEKTIDEGA (algab 2. aprillil)

Uusimat EV3 komplekti kasutades õpime tundma robotite erinevaid komponente: roboti aju, mootorid, sensorid, jne. Kursuse jooksul lahendame erinevaid ülesandeid nagu joonejärgimine, heli peale reageerimine ja labürindi läbimine. Kursus lõpeb sõbraliku robotivõistlusega!
Kursuse läbides on võimalik liituda robootika jätkukursusega, kus lahendatakse juba keerukamaid ülesandeid.

·         RETK TEADUSMAAILMA: KEEMIA ON LAHE! (algab 2. aprillil)
Kursuse jooksul räägitakse DNA-st, keemiast meie igapäevaelus, immuunsüsteemist ja paljust muust huvitavast. Kursuse jooksul saavad osalejad tutvuda erinevate protsessidega läbi katsete ja eksperimentide ning analüüsida nende tulemusi.

 

·         IDEEST APP’INI – MOBIILIRAKENDUSTE LOOMINE (algab 2. aprillil)
Kursusel tutvustatakse programmeerimise algtõdesid ja mobiilirakenduste tööpõhimõtteid. Kui raske või lihtne võib ühe rakenduse loomine olla? Mida selleks vaja läheb? Kursuse jooksul saab iga õpilane mõelda välja mobiilirakenduse idee ja see ka ise valmis teha!

 

·         RETK TEADUSMAAILMA: MAAVARADEGA SÕBRAKS! (algab 16. aprillil)
Mida huvitavat peidab endas maapõu? Kas maavarade kaevandamine on halb? Mis saab kaevandatud aladest hiljem? Kuidas käib käsikäes maapõue kasutus ja väärtuslik elukeskkond? Kui sulle meeldivad suured masinad, huvitavad koopad, ilusad kivid ja karjääri kujundamine vabaajaveetmise kohaks, siis tule kursusele ning saad seda kõike ise näha, kuulda ja katsetada.

 

Täpsem info ja registreerimine: www.ttu.ee/tehnoloogiakool

Algab fotovõistlus Looduse Aasta Foto 2016

22. veebruari õhtul kuulutasid Looduse Omnibuss, Eesti Looduskaitse Selts ja Eesti Energia Rahvusraamatukogu suures saalis välja Eesti suurima fotovõistluse „Looduse Aasta Foto 2016“. Traditsiooniline aastakonkurss toimub kuueteistkümnendat korda.

Tänavune fotovõistlus on pühendatud Eesti Looduskaitse Seltsi 50. ja Soome loodusfoto grand old man´i Hannu Hautala 75. juubelile.

 „See, et tänavune konkurss on pühendatud nii looduskaitse seltsi kui Hannu Hautala juubelitele, on väga hea mõte, kuna seltsi kaudu korraldatud Soome loodusfotokunsti näitused Eestis on olnud meie loodusfotograafidele innustajaks juba ammustest aegadest,“ sõnas fotovõistluse žürii esimees Rein Maran.

„Meie konkursil võistlevad kõrvuti täiskasvanutega ka noored ja lapsed,“ toob korraldaja Jaan Riis välja fotovõistluse ühe eripära. „Eelmisel aastal osales 1200 autorit 9000 tööga.“

Töid hindab fotograafidest, kunstnikest ja loodusteadlastest koosnev žürii Rein Marani juhtimisel.

Piltide esitamise tähtaeg on 28. märts 2016.

15 Tantsivat Hunti jagatakse võitjatele 30. aprillil taas Estonia kontserdisaalis, kus kuulutatakse välja ka Aasta Loodusfotograaf 2016. Eelmisel aastal pälvis selle tiitli Remo Savisaar. Parimatest pildidest antakse välja uus Loodusfoto Aastaraamat.

Looduse Aasta Foto 2016 kohta leiab lisainfot ning fotosid saab üles laadida aadressil laf.looduseomnibuss.ee alates 25. veebruarist 2016.
Eelmise aasta võidufotod leiab siit: http://laf.looduseomnibuss.ee/?page_id=970

Lähem info:

Jaan Riis
korraldaja
Tel. 5647 6297
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Astronoomiaviktoriin „Pulsar“ viiakse läbi 9. märtsil 2016 ajavahemikus kl 8:00-20:00 veebikeskkonnas http://õpik.füüsika.ee/.

Viktoriinist saab osa võtta internetiühendusega arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel.

Astronoomiaviktoriinist oodatakse osa võtma 8.-12. klasside õpilasi ja ka kõiki teisi, kes soovivad oma astronoomia ja loodusteaduste võimekust proovile panna. Viktoriinist osavõtt on tasuta.

Viktoriini juurde pääsemiseks vajalik kood avalikustatakse vahetult enne viktoriini algust veebilehel  http://teaduskool.ut.ee/pulsar. Samas on ka täpsem info ja viktoriini juhend.

Viktoriini korraldab MTÜ Stellaarium koostöös TÜ teaduskool, TÜ koolifüüsika keskuse ja Eesti Füüsika Seltsiga. Astronoomiaviktoriini läbiviimist rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Lisainfo: Tiit Sepp (Tartu Observatooriumi teadur) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Konsultatsioonide ajad 2015/16. õppeaastal

 Jrk. Õpetaja Aeg Koht (kab nr)
  Agasild, Anne E 6. ja 7. tund, kokkuleppel A 126
  Arust, Sille T 8. tund A 116 eesruum
  Dreier, Taimi N 8. tund + kokkuleppel A 037
  Edo, Egon R 7. tund + kokkuleppel võimla, staadion
  Eesmaa, Eda N 8. tund, kokkuleppel B 205
  Eisenschmidt, Ly N 6. tund (13.20-14.05) A 216
  Ermus, Ave E 7. tund (9.c klassil 8. tund) B215
  Hansalu, Maret E 5. tund, T 5. tund A 208
  Juga, Karin T 8. tund, kokkuleppel võimla, staadion
  Kaja, Talvi K 1. tund 9.a; 7. tund 7.b; 8. tund 7.a
N 8. tund 8.ab
B 126
  Kanniste, Marge K 7. tund, kokkuleppel B 208
  Kirss, Mari-Liis T 8. tund või kokkuleppel A 131
  Kirss, Raul T 8. tund või kokkuleppel B 102
  Kumel, Ursula N 6. tund (13.20-14.05) A 308
  Kõks, Kai T 7. tund (14.15-15.00) B 202
  Känd, Karin E 7. t (5.bc), N 7. t (9.b), R 6. t (9.c) B 128
  Kärner, Anne R 6. t, kokkuleppel A 127
  Kärner, Daisy K 8. tund, kokkuleppel B 134
  Köösel, Gert E 8. tund (15.00-15.30)
K 7. tund (14.15-14.50)
A 128
  Kübar, Enn N 8. tund B 102
  Kübar, Ulla E 8. tund, kokkuleppel A 302
  Kütt, Tiina E ja T 6. tund A 210
  Luik, Helen R 5. tund A 309
  Lukas, Lembi N 7. tund B 210
  Lusik, Laine E 7. t. N 7. t A307
  Miidla, Segne T 7. tund ja N 7. tund B 138
  Murel, Anneli R 5. tund A 211
  Murulauk, Jane K 7. tund A 401
  Muttik, Maimu T 7. tund A 301
  Mõttus, Iris T 8. tund, muul ajal kokkuleppel B 206
  Niin, Tiina E 7. tund - 5. klassid,
T 8. tund - 9. klassid,
R 7. tund - 6.-8. klassid
A 409
  Prangli, Eliana E, T, N, R - 6. tund kokkuleppel A 311
  Pulk, Joel N 7. tund, kokkuleppel A 127
  Pärtelson, Külli N 6. ja 7. tund, kokkuleppel B 136
  Raadik, Anu

E 6. tund, R 5. tund

A 310
  Raudver, Signe N 7. tund, kokkuleppel A 202
  Redik, Eve N 6.tund, muul ajal kokkuleppel A 306
  Saare, Erge E, T 6. tund A 315
  Siigur, Jane T 6. tund A 207
  Soa, Piret E 7. tund B129
  Soomere, Mare T 7. tund, K 7. ja 8. tund B 203
  Suppi, Kristi E 9. tund A 037
  Suvorov, Kairi N 6. tund, kokkuleppel B 136
  Tammik, Krista R 6. tund A 103
  Tammisto, Aira N. 7. tund kokkuleppel A 401
  Tekkel, Marianne E 7. tund A 205
  Teppo, Anu E 7. tund B205
  Tilk, Anu T 7. tund, kokkuleppel A 305
  Tohver, Tiina R 6. tund A 402
  Toots, Helle E 7. tund A 201
  Tõniste, Tõnu T 8. tund; R 7. tund; E-kokkuleppel B 134
  Tõnts, Marja T 7. tund B 204
  Udso, Merle K 7. tund (14.15-14.50) B 140
  Uustal, Eve E 6.-7. tund A 206
  Vetik, Veiko N 8. tund võimla, staadion
  Viigimäe, Ene E 8. tund, R 7. tund võimla, staadion
  Vill, Aet E 7. tund + kokkulepe A 013
  Änilane, Janne E 6.-7. tund A 209

TTÜ Mektory Tehnoloogiakool kutsub õpilasi osalema kevadistel tehnoloogia ja tehnika valdkonda tutvustavatel kursustel!

Kursused põhikooli õpilastele:

·         RETK TEADUSMAAILMA: KEEMIA ON LAHE! (7.-9. klass)

·         IDEEST APP’INI – MOBIILIRAKENDUSTE LOOMINE (7.-9. klass)

·         ROBOOTIKA LEGO MINDSTORMS KOMPLEKTIDEGA (4.-6. klass)

·         ROBOOTIKA LEGO MINDSTORMS KOMPLEKTIDEGA EDASIJÕUDNUTELE (4.-6. klass)

·         ÕPIME MÄNGIDES ROBOOTIKAT (1.-3. klass)

 

Täpsem info ja registreerimine: www.ttu.ee/tehnoloogiakool. Kohtade arv on piiratud!

8. klassi loovtööde teemade nimekiri

8. klassi õpilased võivad valida nimekirjast endale sobiva teema või pakkuda ise välja teema pöördudes juhendaja juurede ja temaga kokku leppides.

Kui teema/juhendaja on valitud, siis tuleb see teatada klassijuhatajale ja täita ära aruandelehe algus.

Teemade nimekirja saab lugeda SIIT!

Töötoad Pärnu Muuseumis

Pärnu Muuseumis toimub 5. - 9. jaanuaril koolivaheaja puhul mitu erinevat  töötuba. Tule ja valmista endale tore meene!

5.-7. jaanuaril kell 11 ja kell 13 toimub kaks puiduspoonist punumise töötuba. Osalejaid oodatakse vanuses 7-12. Juhendab muuseumipedagoog Tiit Kask. Töötoa hind on 3€/in (tasumine muuseumi kassasse). Töötoas osalejatele on lisatasuta vaatamiseks näitus "Käsitööplahvatus", kus saab tutvuda kolme eripalgelise ekspositsiooniga ("Loomast loodud", "Puulased" ja "Helmes, sina kallis väike helmes"). Töötoad toimuvad muuseumi lastetoas.

8. jaanuaril kell 11 ja 13 toimub kaks pärlitöötuba, kus muuseumi peavarahoidja Ülli Kont ja teadur Marju Kurvits räägivad  tüdrukute ehtimisest. Töötoa käigus valmistatakse helmestest ja pärlitest ehe. Sobilik algkooliealistele. Töötoa hind on 5€/in (tasumine muuseumi kassasse). Töötoas osalejatele on lisatasuta vaatamiseks näitus "Käsitööplahvatus", kus saab tutvuda kolme eripalgelise ekspositsiooniga ("Loomast loodud", "Puulased" ja "Helmes, sina kallis väike helmes"). Töötoad toimuvad muuseumi lastetoas.

9. jaanuaril kell 11-15 saab jooksvalt osaleda „Puulaste“ puidutöötoas. Töötuba viivad läbi näituse koostajad Katrin Klaar ja Joel Roos, kes tutvustavad pärimuskultuurist tuntud puitnõude valmistamise tehnikaid. Soovi korral on kõigil huvilistel võimalik juhendajate käe all valmistada puulusikaid ja ummiknõusid. Töötoa hind on 5 € (tasumine sularahas töötoa juhendajatele). Näituse külastus 3€/2€/1 € (Tasumine Pärnu Muuseumi kassas). Töötuba toimub ajutiste näituste saalis.

Töötubades osalemiseks ei ole vaja eelnevalt registreeruda.

Olete oodatud!

Pärnu Muuseum
Aida 3
Pärnu, 80010
Telefon: +372 44 33 231

www.parnumuuseum.ee

Tunniplaan 2015-16 õppeaasta

1. klassid

2. klassid

3. klassid

4. klassid

5. klassid

6. klassid

7. klassid

8. klassid

9. klassid

Kabinetid

    1.a klj Hansalu A208 1.b klj Murel A211 1.c klj Raadik A310 1.d klj Luik A309
Esmaspäev 1 Vetik Murel Raadik Luik
2 Hansalu Murel Tilk Luik
3 Tilk Murel Raadik Vill
4 Hansalu Vetik Raadik Luik
5     Vetik  
6        
           
Teisipäev 1 koor koor koor koor
2 Hansalu Murel Raadik Luik
3 Hansalu Murel Raadik Luik
4 Hansalu Murel Raadik Edo
5       Luik
6        
           
Kolmapäev 1 Hansalu Vetik Raadik Luik
2 Hansalu Murel Tilk Luik
3 Tilk Vill Raadik Luik
4 Hansalu Murel Vetik Vill
5 Vetik Murel Raadik  
6        
           
Neljapäev 1 Hansalu Murel Raadik Luik
2 Tilk Murel Raadik Luik
3 Hansalu Murel Raadik Luik
4 Hansalu Murel Raadik Luik
5 Hansalu      
6        
           
Reede 1 - Murel Raadik Edo
2 Hansalu Murel Raadik Luik
3 Hansalu Vill Raadik Luik
4 Hansalu Murel   Luik
5        
6        

 Üles!

    2.a klj Toots A201 2.b klj Kumel A308 2.c klj Siigur A207 2.d klj Saare A315
Esmaspäev 1 Vill Kumel Siigur Saare
2 Toots Vill Siigur Vetik
3 Toots Kumel Vetik Saare
4 Toots Kumel Siigur Saare
5 Juga Kumel Siigur Vill
6        
           
Teisipäev 1 Toots Juga Siigur Saare
2 Juga Kumel Vill Saare
3 Toots Kumel Siigur Vill
4 Toots Kumel Siigur Saare
5 Toots Kumel Siigur Saare
6        
           
Kolmapäev 1 Koor Koor Koor Koor
2 Toots Kumel Vetik Saare
3 Toots Kumel Siigur Vetik
4 Toots Juga Siigur Saare
5 Toots Kumel Siigur Saare
6        
           
Neljapäev 1 Kumel - Siigur Saare
2 Kumel Vill Vetik Saare
3 Vill Kumel Siigur Saare
4 Toots Kumel Vill  
5 Toots Kumel    Vetik
6        
           
Reede 1 Vill Kumel Siigur Saare
2 Toots Kumel Siigur Saare
3 Juga Kumel Siigur Saare
4 Kumel Juga Siigur Saare
5        
6        

 Üles!

    3.a klj Tekkel A205 3.b klj Uustal A206 3.c klj Prangli A311 3.e klj Tohver A401
Esmaspäev 1 Tekkel/- Redik Prangli Murulauk
2 Tekkel Uustal Redik Tohver
3 Tekkel Uustal Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Murulauk/Eisenschmidt Vill
5 Viigimäe Tammik Prangli Tohver
6 -/Tekkel      
           
Teisipäev 1 Tekkel/- Uustal Murulauk/Eisenschmidt Tohver
2 Tekkel Uustal Prangli Tohver
3 Tilk Viigimäe Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Prangli Tohver
5 Tekkel Uustal/Eisenschmidt Viigimäe Tohver
6 -/Tekkel      
       
           
Kolmapäev 1 Koor Koor Koor Koor
2 Tekkel Uustal Prangli Tohver
3 Tekkel Uustal Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Tammik Tammik
5 Tekkel Uustal Prangli Tohver
6 Tekkel/- Uustal/Eisenschmidt Prangli Murulauk
       
           
Neljapäev 1 Viigimäe Uustal/Eisenschmidt Prangli Murulauk
2 Tekkel Viigimäe Prangli Tohver
3 Tekkel Uustal Viigimäe Tohver
4 Tilk Uustal Redik Tohver
5 Tekkel Redik Murulauk/Eisenschmidt Tohver
6 -/Tekkel      
       
           
Reede 1 Tekkel/- Uustal/Eisenschmidt Prangli Murulauk
2 Tekkel Uustal Prangli Tohver
3 Tilk Uustal Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Prangli Vill
5 Tammik Uustal Murulauk/Eisenschmidt Tohver
6 -/Tekkel      
       

 Üles!

    4.a klj T.Kütt A210 4.b klj Änilane A209 4.c klj Eisenschmidt A216 4.e klj Murulauk A401
Esmaspäev 1 Hansalu Änilane Eisenschmidt -
2 T.Kütt Änilane Eisenschmidt Murulauk
3 Juga/Edo Juga/Edo Eisenschmidt Murulauk
4 T.Kütt Dreier Redik Vill
5 Dreier/Udso Änilane Eisenschmidt Murulauk
6       Murulauk
       
           
Teisipäev 1 T.Kütt Änilane/R.Kirss Dreier -
2 T.Kütt Änilane Eisenschmidt Murulauk
3 Juga/Edo Juga/Edo Eisenschmidt Tohver
4 Kõks/Dreier Änilane Eisenschmidt Tohver
5 Tilk Lõks Juga/Edo Juga/Edo
6   Änilane Eisenschmidt Murulauk
       
           
Kolmapäev 1 Koor Koor Koor Koor
2 Kõks/Udso Änilane Eisenschmidt Murulauk
3 T.Kütt Kõks Eisenschmidt Murulauk
4 T.Kütt Änilane Eisenschmidt Murulauk
5 Hansalu/R.Kirss Änilane Eisenschmidt Murulauk
6 T.Kütt Änilane    
       
           
Neljapäev 1 T.Kütt Tilk Redik Dreier
2 T.Kütt Kõks Eisenschmidt Murulauk
3 Tilk Änilane Eisenschmidt Tohver/E.Kübar
4 Juga/Edo Juga/Edo Eisenschmidt Murulauk
5 Kõks/Udso Änilane Juga/Edo Juga/Edo
6       Murulauk
       
           
Reede 1 T.Kütt Änilane - -
2 T.Kütt Kõks Eisenschmidt Murulauk
3 Kõks/Udso Änilane Eisenschmidt/E.Kübar Murulauk
4 T.Kütt Tilk Eisenschmidt Vill
5 Tilk   Juga/Edo Juga/Edo
6       Murulauk
       

 Üles!

    5.a klj Kõks B202 5.b klj Pulk A127 5.c klj Kanniste B208 5.e klj Känd B128
Esmaspäev 1 Miidla Lukas - Teppo B205
2 Tõnts Känd/Miidla Känd/Miidla Lukas
3 Kõks Änilane Udso Pulk
4 Pulk Udso Teppo B205 Känd
5 Teppo B205 Pulk Kanniste Kirss/Kirss
6 Juga/Vetik Teppo B205 Viigimäe/Vetik Kirss/Kirss
7        
8        
           
Teisipäev 1 Hansalu A418 Viigimäe/Edo Eesmaa Viigimäe/Edo
2 Miidla Viigimäe/Edo Kirss/Kirss Viigimäe/Edo
3 Kõks Änilane Kirss/Kirss Känd
4 Eesmaa Känd/Miidla Känd/Miidla Lukas
5 Muttik Udso Kanniste Pulk
6 Tõnts Lukas Udso  
7        
8        
           
Kolmapäev 1 Koor Udso Köösel Dreier
2 Miidla Lukas Eesmaa Vill
3 Muttik Känd/Miidla Känd/Miidla Agasild
4 Tõnts Muttik Kanniste Lukas
5 Kõks Dreier Muttik Känd
6     Udso Eesmaa
7        
8        
           
Neljapäev 1 Kirss/Kübar Känd/Miidla Känd/Miidla U.Kübar
2 Kirss/Kübar Änilane Udso Agasild
3 Miidla Lukas Kanniste Känd