Ringid 2015/2016 õppeaastal

Jrk nr

Ringi nimetus

Klass

Toimumise aeg

Ringijuht

Muusika ja folkloor

1.

Rahvatants

1.b+1.d

N 5. tund

Krista Tammik

2.

4.b+4.c

E 6. tund

Krista Tammik

3.

2.a

T 6. tund

Krista Tammik

4.

Folkloor

1.a

R 1. tund

Krista Tammik       

5.

1.c

T 5. tund

Krista Tammik

6.

4.a (tüdrukud)

N 6. und

Krista Tammik

7.

Lastekoor

5.-9. klass

K 1. tund

Eve Redik

8.

Plokkflööt

3.-6. klass

K 5. tund

Eve Redik

9.

Solistid

4.-6. klass

N 6. tund

Eve Redik

10.

Mudilaskoor

2.-4. klass

K 1. tund

Anu Tilk

11.

Ansambel

3.a

R 1. tund

Anu Tilk

12.

4.a

E 6. tund

Anu Tilk

13.

7.a

T 6. tund

Anu Tilk

14.

Solistid

4. klass

E 7. tund

Anu Tilk

15.

Poistekoor

2.-6. klass

K 1. tund

Maimu Muttik

16.

1. klass

T 1. tund

Maimu Muttik

17.

Ansambel

5.a poisid

T 7. tund

Maimu Muttik

18.

5.a tüdrukud

T 8. tund

Maimu Muttik

19.

7.a poisid

T 6. tund

Maimu Muttik

20.

8.a baritonid

K 7. tund

Maimu Muttik

21.

8.a ansambel

K 8. tund

Maimu Muttik

22.

9.a poisid

E 8. tund

Maimu Muttik

23.

Solistid

5.-9. klass

E 9. tund

Maimu Muttik

24.

Noortekoor

8.-9. klass

K 9. tund

Maimu Muttik

25.

Suupill

5. klass

E 7. tund

Maimu Muttik

26.

Mudilaskoor

1. klass

T 1. tund

Aet Vill

27.

B-kategooria

K 1. tund

Aet Vill

28.

Ansambel

2.a (2 ansamblit)

T 5.-6. tund

Aet Vill

29

Solistid

2.a

K 7. tund

Aet Vill

30.

2.a ja 5.a

R 5.-6. tund

Aet Vill

31.

Puhkpill

4.-9. klass

K 6. tund

Rein Vendla

32.

Noorteorkester

 

 

Raimond Vendla

33.

Kitarr

6.-9. klass

R 7.-8. tund

Marek Talts

Sport

34.

Spordiring

2. klass

K 6. tund

Karin Juga

35.

Spordiring

3. klass

K 7. tund

Ene Viigimäe

36.

Spordiring

4. klass

K 7. tund

Egon Edo

37.

Spordiring

5.-6. klass

K 7.-8. tund

Veiko Vetik

38.

Spordiring

7.-9. klass

N 8. tund

Egon Edo

Varia

39.

Füüsikaring

8.-9. klass

T 8. tund

Tõnu Tõniste

40.

Ajalooring

5.-9. klass

E 8. tund , 7. tund

Gert Köösel

41.

5.-7. klass

T 7. tund

Joel Pulk

42.

Nuputa

5.-6. klass

T 7. tund

Karin Känd

43.

 

7.-8. klass

R 7. tund

Karin Känd

44.

Male

Algajad

E 6. tund

Jaak Känd

45.

2.-4. klass

N 6. ja 7. tund

Jaak Känd

46.

Minifirma

8.ab

E 8. tund

Kristi Suppi

47.

Kunstiring

3. klassid

T 6. tund

Tiina Niin

48.

4. klassid

T 7. tund

Tiina Niin

49.

5. klassid

E 7. tund

Tiina Niin

50.

6.-8. klassid

R 7. tund

Tiina Niin

51.

9. klassid

T 8. tund

Tiina Niin