Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
01.09.2018 Avaaktus 1. ja 9. klassidele 1. ja 9. klasside õpetajad ja õpilased Margus Veri, Sille Arust, Krista Tammik, Aet Vill, Reine Niin ja Anu Tilk
01.09.2018 Emakeeleõpetajate kultuuripäev emakeeleõpetajad Diana Kiilu
03.09.2018 Avaaktus 2.- 8. klassidele 2.- 8. klasside õpilased ja kooli personal Margus Veri, Sille Arust, Krista Tammik, Aet Vill, Reine Niin ja Anu Tilk
10.09.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
10.09.2018 Pärnu linna emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek emakeeleõpetajad Diana Kiilu
11.09.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.09.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
12.09.2018 7.-9. klasside ÕE valimised ÕE, liikmed, huvijuht ÕE, Helena Ploompuu
12.09.2018 Linna muusikaõpetuse ainesektsiooni koosolek linna- ja maakonna muusikaõpetajad Evelin Mei, Aet Vill
12.09.2018 Ajaloo aineühenduse koosolek ajalooõpetajad Aili Näär
13.09.2018 Õppejuhtide infopäev Sille Arust Virve Laube
13.09.2018 Linna klassiõpetajate aineühenduse koosolek Marianne Tekkel Vilve Noppel
14.09.2018 Töökavade esitamise tähtaeg aineõpetajad Sille Arust
14.09.2018 Algklasside aineühenduse koosolek õpetajad Marianne Tekkel
14.09.2018 Maailmakoristuspäev - plastiku töötuba 5-.9. klassi õpilased Daisy Kärner, Kairi Suvorov
17.09.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.09.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.09.2018 Ülelinnaline murdmaajooks 3.-9. klass Ene Viigimäe
21.09.2018 VeniVidiVici õpilasvahetuse infotund 7.-8. klassidele 7.-8. klasside huvilised Helena Ploompuu, VeniVidiVici õpilasvahetus
21.09.2018 Üleeuroopaline spordinädal kuni 28.09 2.-9. klass Ene Viigimäe
24.09.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Magus Veri
24.09.2018 Sügise sünnipäev läbi kunsti õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel
25.09.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.09.2018 Õppejuhtide koostööpäevad (27.-28.09) Sille Arust Virve Laube
27.09.2018 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 initsiatiivgrupp, juhtkond Talvi Kaja
28.09.2018 Mihklilaat koolipere, algklassid müüjatena ÕE, Helena Ploompuu
28.09.2018 "Tere, sügis" koolis 8.15 1. klassi õpilased ÕE 7. kl, 1. klasside õpetajad
29.09.2018 Matemaatika lahtine võistlus 8.-9. klass Talvi Kaja
01.10.2018 Rahvusvaheline muusikapäev. Cesise Muusikakooli kontsert 1.a, 2.a, 3.a, 3.b, 1.c, 4.a, 6.a Helena Ploompuu
01.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.10.2018 Pärnu muuseumi külastamine 5. klassid Aili Näär
01.10.2018 Heategevuslik projekt 8. klass Mari-Liis Kirss
02.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
02.10.2018 Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev ÕE liikmed Helena Ploompuu, Kristi Suppi
02.10.2018 4 .klassi loodusõpetuse tasemetöö 4. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
04.10.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
04.10.2018 Pärnu Muuseumi loengusari "Pärnu ja Pärnumaa ajaloo uurimisest" Aili Näär, Gea Kannus Gea Kannus, Aili Näär
04.10.2018 Ülelinnaline jalgpall P 8.-9. klass Veiko Vetik
04.10.2018 Ülelinnaline orienteerumine 4.-9. klass Ene Viigimäe
05.10.2018 Õpetajate päeva tähistamine kogu kool Helena Ploompuu, 9. klassid
06.10.2018 Keemia lahtine võistlus 8.-9. klass Külli Pärtelson
08.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
08.10.2018 Üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week 6.-21. oktoobrini 2018, erinevad tegevused erinevatele klassidele õpilased Taimi Dreier
09.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
09.10.2018 Maanteeameti koolitus "Georg" ja "Kaspar"
9. klassi õpilastele
9. klassi õpilased Sille Arust
11.10.2018 Muusikaõpetajate sügispäevad Ida-Virumaal 11.-12.10.2018 vabariigi muusikaõpetajad Aet Vill
12.10.2018 Õpioskuste võistluse piirkonnavoor 6. klassi õpilased Diana Kiilu, Ande Pelberg
15.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
15.10.2018 Lastevanemate üldkoosolek õpetajad Margus Veri
15.10.2018 Lauluvõistluse "Sügisulg" registreerimise tähtaeg solistid ja juhendajad Aet Vill
15.10.2018 Dash roboti õpituba (aulas) registreerunud õpilased 1.-6. klass Taimi Dreier
15.10 2018 Loodusõpetuse nädal "Hättasattunud metsloom" 15.-19.10 2018 õpilased 1.-4. klass Merike Palginõmm, Janne Änilane
16.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.10.2018 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
16.10.2018 Lastekoor Jõulumäel laulupäeval Aet Vill, Anu Tilk ja 5.-9.a klasside tüdrukud Aet Vill ja Anu Tilk
17.10.2018 Ülelinnaline kunstikonkurss õpilased 1.-4. klass Kristel Kallau, Marianne Tekkel
18.10.2018 Briti saatkond Pärnus - 5. kl mäng Kuninga tn koolis 3 õpilast 5. klassidest Kai Kõks
19.10.2018 Kooli kokkutuleku spordivõistlused kuni 20.10 vilistlased Ene Viigimäe, Veiko Vetik
20.10.2018 Pärnu linna Noortekogu Sügiskoolitus ÕE-dele 2 ÕE esindajat Helena Ploompuu, registreerida saab kuni 8. oktoobrini
20.10.2018 Kooli 60. sünnipäeva kontsertetendus Kontserdimajas ja koosviibimine koolimajas õpetajad, vilistlased Helena Ploompuu, Margus Veri
22.10.2018 VAHEAEG 22. - 28.10.2018    
22.10.2018 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek kell 9.00 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
23.10.2018 Õpetajate eneseanalüüsi tagasiside 10.00 õpetajad Margus Veri, Sille Arust
24.10.2018 Ettevõtliku kooli enese- või sisehindamise koolitus initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
24.10.2018 Arengukava huvigruppide seminar 17.30 hoolekogu, õpetajad, lapsevanemad, juhtkond, koolipidaja, õpilased Talvi Kaja, Sille Arust, Margus Veri, Helena Ploompuu
25.10.2018 Magnetid ja mootorid, koolitus Mai Koolis algklassi- ja looduainete õpetajad Sille Arust
25.10.2018 Ülevaade uuemast eesti laste-ja noorsookirjandusest õpetajad Krsta Karu, Anne Kõrge
27.10.2018 Üldlaulupeo "Minu arm" õppepäev Pärnus kooride dirigendid Aet Vill
29.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
30.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.10.2018 VAT Teatri etendus "Müller peab lahkuma" 9. klassid, klassijuhatajad Marge Kanniste
30.10.2018 VAT Teatri etendus "Kas kalad magavad?" 6.-7. klassid, klassijuhatajad Diana Kiilu
31.10.2018 Ülekooliliste projektide esitamise/tutvustamise tähtaeg Aineühendused Sille Arust, Talvi Kaja
31.10.2018 3. klasside progepäev Mai koolis 3. klassi õpilased, õpetajad, töötubade läbiviijad Taimi Dreier
01.11.208 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
01.11.2018 Ülekooliliste projektide juhtide koosolek (novembris) projektijuhid, Taimi Dreier Sille Arust, Talvi Kaja
01.11.2018 Pärnumaa ettevõtlike noorte 3-võistluse ja õpetajate õpiüritus, III päev Pärnu Rääma Põhikoolis (novembris) ÕE liikmed, initsiatiivgrupp Talvi Kaja
01.11.2018 Sisekontroll. Uute õpetajate tundide külastamine
(november, detsember)
uued õpetajad Sille Arust
01.11.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
01.11.2018 Draamakonkurss 5.-8. klass Diana Kiilu, Marge Kanniste
01.11.2018 Pärnu Muuseumi loengusari "Pärnu ja Pärnumaa ajaloo uurimisest" Aili Näär, Gea Kannus Gea Kannus, Aili Näär
01.11.2018 Klassidevaheline rahvastepall 5. klass Veiko Vetik, Karin Juga
01.11.2018 Üle-eestiline informaatikavõistlus Kobras (novembris) 6.-9. klassi õpilased Taimi Dreier
03.11.2018 Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" eelvoorud 3.-4.11.2018 solistid ja juhendajad Aet Vill
05.11.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.11.2018 Ugala etendus "Moraal" 8. klassid, klassijuhatajad Diana Kiilu, Kai Kõks
06.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
07.11.2018 Ülelinnaline rahvastepall kuni 08.11 5. klass Karin Juga, Veiko Vetik
08.11.2018 Jutuvestjate konkurss "Kratilood" 5.-9. klass Diana Kiilu
09.11.2018 Ülevabariigiline rahvakalender õpilased 1.-4. klass Helena Ploompuu
10.11.2018 Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor õpilased Talvi Kaja
12.11.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
13.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.11.2018 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
14.11.2018 Vene keele sõnamäng koolisisene 6. klassid Laine Lusik
15.11.2018 Spelling Bee - 5. kl häälimisvõistlus 5. klassid Kai Kõks
16.11.2018 Kooli sünnipäeva aktused kogu koolipere Helena Ploompuu, muusikaõpetajad
17.11.2018 Lingvistikaolümpiaad 9. klass Marge Kanniste
19.11 2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
19.11.2018 Jõulukontsert Eliisabetis algklassid Helena Ploompu, Aet Vill
19.11.2018 Kadripäevaüritus algklassid Helena Ploompuu
20.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.11.2018 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu
21.11.2018 Konverents "Lahe koolipäev" 7 ÕE liiget ja huvijuht Helena Ploompuu
22.11.2018 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
22.11.2018 Pärnu Muuseumi loengusari "Pärnu ja Pärnumaa ajaloo uurimisest" Aili Näär, Gea Kannus Gea Kannus, Aili Näär
22.11.2018 Spelling Bee - 6. kl häälimisvõistlus 6. klassid Kai Kõks
23.11.2018 I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
23.11.2018 Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" vanema astme finaalkontsert Pärnu Kontserdimajas edasipääsenud solistid ja juhendajad Aet Vill
25.11.2018 Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" noorema astme finaalkontsert Endla teatris edasipääsenud solistid ja juhendajad Aet Vill
26.11.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
26.11.2018 I trimestri aruanded kell 14.00 aineõpetajad Sille Arust
26.11.2018 Ülelinnaline sulgpall 2.-9. klass Ene Viigimäe
27.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.11.2018 ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
27.11.2018 Eesti Kontserdi kontsert "Kuidas sünnib laul?" 6.-8. klassid Helena Ploompuu
28.11.2018 I trimestri lõpu kogunemised koolipere Margus Veri, Sille Arust,
Aet Vill
28.11.2018 Vabariiklik koolinoorte mälumängu piirkonnavoor 5.-9. klassi õpilased Karin Känd
29.11.2018 Ülelinnaline 3. klassi Nuputa võistlus Mai koolis igast klassist üks 3-liikmeline võistkond Tatjana Zlojan, Tiina Kütt, Janna Änilane, Ly Eisenschmidt
29.11.2018 Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" linnavoor 5.-9. klass Anneli Bobrov
29.11.2018 Ülelinnaline inglise keele võistlus Spelling Bee Ülejõe Põhikoolis 5. klasside võistkonnad Kai Kõks
30.11.2018 Soome keele õppurite kokkusaamine Tallinna Ühsigümnaasiumis 10 õpilast 8.-9. kl Agnes Tambet
01.12.2018 Ettevõtliku kooli üle-eestilise võrgustiku kohtumine (novembri lõpp/detsembri algus) Initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
01.12.2018 Klassidevaheline pallilahing 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
01.12.2018 Klassidevaheline käsipall 4.-5. klass Veiko Vetik, Karin Juga
01.12.2018 Klassidevaheline saalihoki 6.-7. ja 8.-9. klass Ene Viigimäe
03.12.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
03.12.2018 Advendihommik klassides 1.-4. klassid Helena Ploompuu
04.12.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.12.2018 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
05.12.2018 Ülelinnaline võimlemine 3.-5. klass Ene Viigimäe
06.12.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
07.12.2018 Muusikaviktoriin linna ja maakonna 7.-12. klassidele Pärnu Kunstide Majas õpilased ja juhendajad Aet Vill
07.12.2018 Soome keele õppereis Helsingisse 30 õpilast 7.-9. kl Agnes Tambet
08.12.2018 Informaatikaolümpiaadi (programmeerimise) eelvoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Taimi Dreier
10.12.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
11.12.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.12.2018 Ülelinnaline pallilahing 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
12.12.2018 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
13.12.2018 Bioloogia olümpiaadi koolivoor kell 13-15 kab B206 7.-9. klassi õpilased Eelika Lüll
14.12.2018 Advendilaat kogu koolipere ÕE, Helena Ploompuu
17.12.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.12.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.12.2018 Elisabeti kiriku kontsert kogu koolipere Helena Ploompuu, Aet Vill
18.12.2018 Maakondlik avatud füüsika võistkondlik viktoriin õpilased Raido Koppel
19.12.2018 Teadusainete Kuldvillak 7.-9. klassi õpilased teadusainete ühendus, Eelika Lüll
20.12.2018 Jõulusalong 8.-9. klassid, õpetajad ÕE, Helena Ploompuu
20.12.2018 Koolis jõulukontsert "Rahulikke jõule" Koolipere Helena Ploompuu, Aet Vill
24.12.2018 VAHEAEG 24.12.2018-06.01.2019
01.01.2019 Arengukava tutvustamine, kinnitamine (jaanuaris) õppenõukogu, hoolekogu ja ÕE liikmed ning koolipidaja Margus Veri, Talvi Kaja
01.01.2019 Klassidevaheline rahvastepall (jaanuaris) 4. klass Veiko Vetik, Kristin Raudberg
01.01.2019 Maakondlik sisekergejõustik (jaanuaris) 7.-9. klass Ene Viigimäe
01.01.2019 Tartu Loodusmuuseum “Erinevad maailma ökosüsteemid” jaan-aprill 8. klassid Aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
03.01.2019 Koolitus (Haapsalu) spaas 3.-4.01.2019 õpetajad Talvi Kaja
07.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
08.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.01.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
10.01.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
14.01.2019 Registreerimine ülelinnalise vastuvõtuga muusikaklassi katsetele kooli kodulehel avatud infosüsteemi kaudu (14.01-15.02.2019) 1. muusikaklassi soovijate vanemad Sille Arust, Taimi Dreier
14.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
15.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.01.2019 4. kl inglise keele võistlus (koolisisene) 4.klassi õpilased Kai Kõks
16.01.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
19.01.2019 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Raido Koppel
21.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
22.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.01.2019 4. kl inglise keele võistlus (ristsõnad) Kuninga Tn PKs 4. klassid Sirje Saarts, Merle Udso
24.01.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
25.01.2019 Solistica, Vabariiklik solistide konkurss Saaremaal 25.-26.01.2019 solistid ja juhendajad Aet Vill
25.01.2019 Maakondlik korvpall P 8.-9. klass Veiko Vetik
25.01.2019 Venekeelsete talveluuletuste lugemine 7. klassid Laine Lusik
26.01.2019 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Külli Pärtelson
28.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
29.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.01.2019 Ülelinnaline rahvastepall kuni 31.01 4. klass Kristin Raudberg, Veiko Vetik
31.01.2019 Lasteteater "Terves kehas, terve vaim", kl 12.20 algklassid Lepatriinu lasteteater, Helena Ploompuu
31.01.2019 Emakeeleolümpiaad 7.-9. klass Marge Kanniste
01.02.2019 9. klassi valikeksamite valimine (veebruaris) aineõpetajad Sille Arust
01.02.2019 9. klassi lõpueksamite eritingimustetaotlemine
HEV õpilastele (veebruaris)
aineõpetajad Eevi Palu
01.02.2019 Nutipäev (veebruaris) 2.-4. klass Eliana Prangli
01.02.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine - Poistekoor (veebruaris) poistekoorid ja juhendajad Maimu Muttik
01.02.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine -Lastekoor (veebruaris) lastekoor ja juhendajad Aet Vill
01.02.2019 Kuldsuu kõnevõistlus (veebruaris) 7.-9. klass Aet Vill
01.02.2019 Klassidevaheline rahvastepall (veebruaris) 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
01.02.2019 Turvalise interneti nädal (veebruari esimene nädal), viktoriin jt võistlused õpilased, õpetajad Taimi Dreier
01.02.2019 Vene keele viktoriin teemal Eesti ja Venemaa (veebruaris) 8. klassid Laine Lusik
01.02.2019 Ülelinnaline nutivõistlus (veebruaris) 1-.4. klasside, 5.-6. klasside ja 8.-9. klasside võistkonnad Taimi Dreier
02.02.2019 Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Eelika Lüll
04.02.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.02.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.02.2019 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, Talvi Kaja
07.02.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
07.02.2019 Ülelinnaline kooliliiga võrkpall kuni 08.02 6.-9. klass Egon Edo
08.02.2019 Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Gea Kannus, Aili Näär
10.02.2019 Poistelaulu eelvoor Pärnu Kuntstide Majas solistid ja juhendajad Maimu Muttik
11.02.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
11.02.2019 Töövarju nädal (11.-15.02) 8. klassid Helena Ploompuu
12.02.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.02.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
12.02.2019 Ülelinnaline miniliiga võrkpall kuni 13.02 4.-6. klass Egon Edo, Kristin Raudberg
12.02.2019 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Daisy Kärner
13.02.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
13.02.2019 8. kl inglise keele linnaolümpiaad Kuninga Tn PKs 8. klassid Kai Kõks
14.02.2019 Sõbrapäeva tähistamine kogu kool ÕE, Helena Ploompuu
18.02.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
19.02.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.02.2019 Katsed 1. muusikaklassi 19.-20.02.2019 registreerunud 1. klassi õpialased Sille Arust, muusika aineühendus
19.02.2019 Kirjatehnika võistlus koolis igast klassist 3 õpilast Marianne Tekkel
19.02.2019 Ülelinnaline rahvastepall kuni 20.02 3. klass Karin Juga, Ene Viigimäe
20.02.2019 4.kl matemaatikaolümpiaad koolis 4. klass Marianne Tekkel, Tiina Kütt
22.02.2019 EV vabariigiaastapäeva aktused kogu kool muusikaõpetajad, huvijuht
25.02.2019 VAHEAEG 25.02-03.03.2019
25.02.2019 Liikluskasvatuse koolitus õpetajad Talvi Kaja
26.02.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 10.00 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
27.02.2019 Sisekoolitus õpetajad Sille Arust, Talvi Kaja
01.03.2019 Sisekontroll: rahuloluküsitlus 4.-9. klassi õpilased (märtsis) 4.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, Sille Arust
01.03.2019 Maakondlik jalgpalli osavusfestival (märtsis) 3.-5. klass Veiko Vetik
01.03.2019 Klassidevaheline korvpall (märtsis) 8.-9. klass Veiko Vetik
04.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.03.2019 Saksa keele linnaolümpiaad Sütevaka HGs 7.-9. klassid Ave Ermus
06.03.2019 Ülelinnaline sisekergejõustik 3.-6. klass Ene Viigimäe
06.03.2019 7. kl inglise keele linnaolümpiaad 7. klassid Kai Kõks
07.03.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
08.03.2019 II trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
08.03.2019 Matemaatika olümpiaad 4. klass Marianne Tekkel
11.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
11.03.2019 II trimestri aruanded kell 14.00 aineõpetajad Sille Arust
11.03.2019 Emakeelenädal 11.-15.03.2019 5.-9. klass Marge Kanniste
12.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.03.2019 ÕN. II trimestri lõpetamine 14.10 ÕN liikmed Margus Veri
12.03.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
13.03.2019 II trimestri lõpu kogunemised kogu koolipere Margus Veri, Sille Arust, Aet Vill
14.03.2019 Emakeelepäev õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel, klassijuhatajad
15.03.2019 Playback kogu kool ÕE, Helena Ploompuu
15.03.2019 Maakondlik ergomeetrisõudmine 5.-9. klass Ene Viigimäe
18.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.03.2019 B-võõrkeele üritused 5. klassidele (18.-22.03) 5. klassid Ave Ermus, Agnes Tambet, Laine Lusik
19.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.03.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
21.03.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek kell 13.15 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
21.03.2019 Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU 2.- 9. klassi õpilased Marianne Tekkel, Talvi Kaja
22.03.2019 Tehnoloogia valdkonna olümpiaad 8.-9. klass Mari-Liis Kirss, Raul Kirss, Kalmer Kivi
25.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
25.03.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine (poistekoor) poistekoor ja juhendajad Maimu Muttik
25.03.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine (lastekoor) lastekoor ja juhendajad Aet Vill
26.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.03.2019 9. kl inglise keele linnaolümpiaad Vanalinna PKs 9. klassid Merle Udso
29.03.2019 Rahvusvaheline robootikavõistlus "Robomadin" õpilased Kalmer Kivi
01.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.04.2019 Kirjandusolümpiaadi linnavoor (aprillis) 8.-9. klass Marge Kanniste
01.04.2019 Jutuvestjate konkurss (aprillis) 5.-6. klass Elsbet Vaigur, Anneli Bobrov
01.04.2019 Käsitöö näitus "Salli(v)us" kontserdimajas (aprillis) õpilased Mari-Liis Kirss
01.04.2019 Klassidevaheline võrkpall (aprillis) 6.-7. ja 8.-9. klass Egon Edo
01.04.2019 Klassidevahelised teatevõistlused (aprillis) 1.-3. klass Ene Viigimäe
01.04.2019 Maakondlik 3x3 korvpall P (aprillis) 4.-7. klass Egon Edo, Veiko Vetik
01.04.2019 Maakondlik male (aprillis) 1.-9. klass Jaak Känd
01.04.2019 Teadusainete ühenduse ühine restoranide nädala külastus (aprillis) õpetajad Talvi Kaja
01.04.2019 Särghaua “Elu areng maal- kivistised” aprill/mai 4. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.04.2019 Särghaua “Kivimid ja mineraalid” apr/mai 7. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.04.2019 Saksa Kevad Pärnus (aprillis) saksa keele õppijad Ave Ermus
01.04.2019 Vene keele maastikumäng linnakoolidele (aprillis) 8.-9. klassid Laine Lusik
01.04.2019 Ülelinnaline infootsimisvõistlus (aprillis) 1-.4. kl, 5.-6. kl ja 8.-9. kl võistkonnad Taimi Dreier
02.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.04.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
04.04.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine (valikmudilaskoorid) mudilaskoor ja juhendajad Aet Vill
05.04.2019 Liivide etluskonkursi linnavoor 5.-9. klass Anneli Bobrov
08.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
09.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.04.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
10.04.2019 6. kl inglise keele linnaolümpiaad Paikuse PKs 6. klassid Kai Kõks
12.04.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
12.04.2019 Ülelinnaline kombineeritud teatevõistluste võistlus 1.-3. klass Ene Viigimäe
15.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
16.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.04.2019 Ülejõe Öövbiku eelvoorud Solistid ja juhendajad Aet Vill
18.04.2019 B-võõrkeele valimine 5. klassi õpilased Sille Arust
22.04.2019 VAHEAEG 22.04-28.04.2019
22.04.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 10.00 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
23.04.2019 Sisekoolitus õpetajad Sille Arust, Talvi Kaja
29.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
30.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.05.2019 Kooli kevadnäitus (mais) 1.-9. klass Mari-Liis Kirss
01.05.2019 Ülelinnaline jalgpall P (mais) 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
01.05.2019 Ülelinnaline jalgpall P (mais) 4.-5. klass Veiko Vetik
01.05.2019 Ülelinnaline jalgpall P (mais) 6.-7. klass Egon Edo
01.05.2019 Ülelinnaline kergejõustik (mais) 3.-4. klass Ene Viigimäe
01.05.2019 Maakondlik kergejõustik (mais) 5.-9. klass Ene Viigimäe
01.05.2019 Särghaua “Mullaprogramm” (mai/juuni) 5.-6. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.05.2019 Matsalus “Salapärane lõhna ja maitsemaailm” (mais) 2.-3. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.05.2019 “Metsaelenike aastaring – kevad” Soomaal (mais) 1. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.05.2019 Saksa Kevad Pärnus (mais) saksa keele õppijad Ave Ermus
03.05.2019 Ülejõe Ööbiku bändiproovid lauljad ja juhendajad Aet Vill
06.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
06.05.2019 Ülejõe Ööbiku finaalkontsert koolipere Aet Vill
07.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.05.2019 3. klassi eesti keele riiklik tasemetöö 3. klassi õpilased Sille Arust, 3. klassi õpetajad
08.05.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
09.05.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
13.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
14.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.05.2019 6. klassi eesti keele riiklik e-tasemetöö 6. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier, eesti keele õpetajd
15.05.2019 3. klassi matemaatika riiklik tasemetöö 3. klassi õpilased Sille Arust, 3. klassi õpetajad
16.05.2019 Tulevaste 1. klassi lapsevanemate koosolek uued klassijuhatajad, lapsevanemad Sille Arust
18.05.2019 "Helisev hääl" põhikooli solistide konkurss Mai koolis solistid ja juhendajad MTÜ ModeRato, Aet Vill
20.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
21.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.05.2019 6. klassi matemaatika riiklik e-tasemetöö 6. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier, matemaatikaõpetajad
23.05.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 Initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
27.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
28.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
28.05.2019 viimase koolikella aktus 1. ja 9. klassid Helena Ploompuu ja 8. klassid
30.05.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
30.05.2019 ÕE aastalõpu sündmus ÕE Helena Ploompuu ja ÕE
30.05.2019 Orienteerumine Rannapargis õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel
01.06.2019 Koolisisene kergejõustik (juunis) 1.-3. klass Ene Viigimäe
01.06.2019 Teadusainete ühenduse ühine väljasõit (juunis) õpetajad Talvi Kaja
03.06.2019 Põhikooli eesti keele lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, eesti keele õpetajad
03.06.2019 8. klassi loovtööde kaitsmine 7. ja 8. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
03.06.2019 Õppekäikude päev 1.-6. klassi õpilased klassijuhatajad
03.06.2019 Elamusmängud Raeküla metsas 4. klassi võistkond klassijuhatajad
04.06.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.06.2019 III trimestri ja aastahinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
06.06.2019 III trimestri ja aastaaruanded kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
07.06.2019 ÕN: III trimestri ja õppeaasta lõpetamine, kell 12.20 ÕN liikmed Margus Veri
10.06.2019 Põhikooli matemaatika lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, matemaatikaõpetajad
10.06.2019 Õppeaasta lõpetamise kogunemised:
kell 8.15 5.-6. klassid
kell 9.00 7.-8. klassid
kell 10.30 1.-2. klassid
kell 11.30 3.-4. klassid
1.-8. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust,
Helena Ploompuu
11.06.2019 Edukate päev vastuvõtud:
kell 10.00 1.-4. klass
kell 13.00 5.-9 klass
edukad õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja lapsevanemad Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu
13.06.2019 Valikeksam bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses, inglise, saksa või vene keeles võõrkeelena 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust, aineühenduse juhid
14.06.2019 Sisekontroll: õpetaja töö kokkuvõtte-analüüsi esitamise tähtaeg õpetajad Sille Arust, Talvi Kaja
17.06.2019 ÕN: 9. klasside lõpetamine ja täiendava õppetöö sooritamine ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
19.06.2019 Lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00 9. klasside õpilased ja õpetajad Margus Veri, Helena Ploompuu, Aet Vill
04.07.2019 Üldlaulupidu "Minu arm" 04.-07.07.2019 koorid ja dirigendid ja saatjad Aet Vill
30.08.2019 Õppeaasta lõpu õppenõukogu: kokkuvõte õppekasvatustööst, suunad uueks õppeaastaks, täiendava õppetöö sooritamine ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu