Tunniplaan 2015-16 õppeaasta

1. klassid

2. klassid

3. klassid

4. klassid

5. klassid

6. klassid

7. klassid

8. klassid

9. klassid

Kabinetid

    1.a klj Hansalu A208 1.b klj Murel A211 1.c klj Raadik A310 1.d klj Luik A309
Esmaspäev 1 Vetik Murel Raadik Luik
2 Hansalu Murel Tilk Luik
3 Tilk Murel Raadik Vill
4 Hansalu Vetik Raadik Luik
5     Vetik  
6        
           
Teisipäev 1 koor koor koor koor
2 Hansalu Murel Raadik Luik
3 Hansalu Murel Raadik Luik
4 Hansalu Murel Raadik Edo
5       Luik
6        
           
Kolmapäev 1 Hansalu Vetik Raadik Luik
2 Hansalu Murel Tilk Luik
3 Tilk Vill Raadik Luik
4 Hansalu Murel Vetik Vill
5 Vetik Murel Raadik  
6        
           
Neljapäev 1 Hansalu Murel Raadik Luik
2 Tilk Murel Raadik Luik
3 Hansalu Murel Raadik Luik
4 Hansalu Murel Raadik Luik
5 Hansalu      
6        
           
Reede 1 - Murel Raadik Edo
2 Hansalu Murel Raadik Luik
3 Hansalu Vill Raadik Luik
4 Hansalu Murel   Luik
5        
6        

 Üles!

    2.a klj Toots A201 2.b klj Kumel A308 2.c klj Siigur A207 2.d klj Saare A315
Esmaspäev 1 Vill Kumel Siigur Saare
2 Toots Vill Siigur Vetik
3 Toots Kumel Vetik Saare
4 Toots Kumel Siigur Saare
5 Juga Kumel Siigur Vill
6        
           
Teisipäev 1 Toots Juga Siigur Saare
2 Juga Kumel Vill Saare
3 Toots Kumel Siigur Vill
4 Toots Kumel Siigur Saare
5 Toots Kumel Siigur Saare
6        
           
Kolmapäev 1 Koor Koor Koor Koor
2 Toots Kumel Vetik Saare
3 Toots Kumel Siigur Vetik
4 Toots Juga Siigur Saare
5 Toots Kumel Siigur Saare
6        
           
Neljapäev 1 Kumel - Siigur Saare
2 Kumel Vill Vetik Saare
3 Vill Kumel Siigur Saare
4 Toots Kumel Vill  
5 Toots Kumel    Vetik
6        
           
Reede 1 Vill Kumel Siigur Saare
2 Toots Kumel Siigur Saare
3 Juga Kumel Siigur Saare
4 Kumel Juga Siigur Saare
5        
6        

 Üles!

    3.a klj Tekkel A205 3.b klj Uustal A206 3.c klj Prangli A311 3.e klj Tohver A401
Esmaspäev 1 Tekkel/- Redik Prangli Murulauk
2 Tekkel Uustal Redik Tohver
3 Tekkel Uustal Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Murulauk/Eisenschmidt Vill
5 Viigimäe Tammik Prangli Tohver
6 -/Tekkel      
           
Teisipäev 1 Tekkel/- Uustal Murulauk/Eisenschmidt Tohver
2 Tekkel Uustal Prangli Tohver
3 Tilk Viigimäe Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Prangli Tohver
5 Tekkel Uustal/Eisenschmidt Viigimäe Tohver
6 -/Tekkel      
       
           
Kolmapäev 1 Koor Koor Koor Koor
2 Tekkel Uustal Prangli Tohver
3 Tekkel Uustal Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Tammik Tammik
5 Tekkel Uustal Prangli Tohver
6 Tekkel/- Uustal/Eisenschmidt Prangli Murulauk
       
           
Neljapäev 1 Viigimäe Uustal/Eisenschmidt Prangli Murulauk
2 Tekkel Viigimäe Prangli Tohver
3 Tekkel Uustal Viigimäe Tohver
4 Tilk Uustal Redik Tohver
5 Tekkel Redik Murulauk/Eisenschmidt Tohver
6 -/Tekkel      
       
           
Reede 1 Tekkel/- Uustal/Eisenschmidt Prangli Murulauk
2 Tekkel Uustal Prangli Tohver
3 Tilk Uustal Prangli Tohver
4 Tekkel Uustal Prangli Vill
5 Tammik Uustal Murulauk/Eisenschmidt Tohver
6 -/Tekkel      
       

 Üles!

    4.a klj T.Kütt A210 4.b klj Änilane A209 4.c klj Eisenschmidt A216 4.e klj Murulauk A401
Esmaspäev 1 Hansalu Änilane Eisenschmidt -
2 T.Kütt Änilane Eisenschmidt Murulauk
3 Juga/Edo Juga/Edo Eisenschmidt Murulauk
4 T.Kütt Dreier Redik Vill
5 Dreier/Udso Änilane Eisenschmidt Murulauk
6       Murulauk
       
           
Teisipäev 1 T.Kütt Änilane/R.Kirss Dreier -
2 T.Kütt Änilane Eisenschmidt Murulauk
3 Juga/Edo Juga/Edo Eisenschmidt Tohver
4 Kõks/Dreier Änilane Eisenschmidt Tohver
5 Tilk Lõks Juga/Edo Juga/Edo
6   Änilane Eisenschmidt Murulauk
       
           
Kolmapäev 1 Koor Koor Koor Koor
2 Kõks/Udso Änilane Eisenschmidt Murulauk
3 T.Kütt Kõks Eisenschmidt Murulauk
4 T.Kütt Änilane Eisenschmidt Murulauk
5 Hansalu/R.Kirss Änilane Eisenschmidt Murulauk
6 T.Kütt Änilane    
       
           
Neljapäev 1 T.Kütt Tilk Redik Dreier
2 T.Kütt Kõks Eisenschmidt Murulauk
3 Tilk Änilane Eisenschmidt Tohver/E.Kübar
4 Juga/Edo Juga/Edo Eisenschmidt Murulauk
5 Kõks/Udso Änilane Juga/Edo Juga/Edo
6       Murulauk
       
           
Reede 1 T.Kütt Änilane - -
2 T.Kütt Kõks Eisenschmidt Murulauk
3 Kõks/Udso Änilane Eisenschmidt/E.Kübar Murulauk
4 T.Kütt Tilk Eisenschmidt Vill
5 Tilk   Juga/Edo Juga/Edo
6       Murulauk
       

 Üles!

    5.a klj Kõks B202 5.b klj Pulk A127 5.c klj Kanniste B208 5.e klj Känd B128
Esmaspäev 1 Miidla Lukas - Teppo B205
2 Tõnts Känd/Miidla Känd/Miidla Lukas
3 Kõks Änilane Udso Pulk
4 Pulk Udso Teppo B205 Känd
5 Teppo B205 Pulk Kanniste Kirss/Kirss
6 Juga/Vetik Teppo B205 Viigimäe/Vetik Kirss/Kirss
7        
8        
           
Teisipäev 1 Hansalu A418 Viigimäe/Edo Eesmaa Viigimäe/Edo
2 Miidla Viigimäe/Edo Kirss/Kirss Viigimäe/Edo
3 Kõks Änilane Kirss/Kirss Känd
4 Eesmaa Känd/Miidla Känd/Miidla Lukas
5 Muttik Udso Kanniste Pulk
6 Tõnts Lukas Udso  
7        
8        
           
Kolmapäev 1 Koor Udso Köösel Dreier
2 Miidla Lukas Eesmaa Vill
3 Muttik Känd/Miidla Känd/Miidla Agasild
4 Tõnts Muttik Kanniste Lukas
5 Kõks Dreier Muttik Känd
6     Udso Eesmaa
7        
8        
           
Neljapäev 1 Kirss/Kübar Känd/Miidla Känd/Miidla U.Kübar
2 Kirss/Kübar Änilane Udso Agasild
3 Miidla Lukas Kanniste Känd
4 Kõks Kirss/Kübar Köösel Lukas
5 Tõnts Kirss/Kübar Dreier Eesmaa
6 Dreier Viigimäe/Edo   Viigimäe/Edo
7        
8        
           
Reede 1 Juga/Vetik Lukas Viigimäe/Vetik Känd
2 Juga/Vetik Udso Viigimäe/Vetik Agasild
3 Tõnts Känd/Miidla Känd/Miidla Niin
4 Miidla Pulk Niin Lukas
5 Eesmaa Niin Kanniste  
6        
7        
8        

Üles! 

    6.a klj Udso B140 6.b klj Viigimäe 6.c klj Soa B129 6.e klj Känd B128
Esmaspäev 1 Pulk Kanniste Soa Känd
2 Kanniste Tammisto A301/Soomere/Ermus Lusik/Soomere/Ermus Saare
3 Kirss/Kirss Kütt Kanniste Lukas
4 Kirss/Kirss Änilane Soa Köösel
5 Miidla Toots Köösel Kirss/Kirss
6 Pulk   Soomere Kirss/Kirss
7        
8        
           
Teisipäev 1 Tilk Kanniste - Köösel
2 Eesmaa Kanniste Soomere Köösel
3 Kanniste Murulauk Eesmaa Lukas
4 Lusik/Soomere Viigimäe/Vetik Kanniste Lusik/Soomere
5 Miidla Kütt Soa Känd
6 Juga/Vetik Tammisto A306/Soomere/Ermus Lusik/Soomere/Ermus Juga/Vetik
7        
8        
           
Kolmapäev 1 koor Murulauk Niin Eesmaa
2 Kanniste Pulk Soa Vill
3 Hansalu A418 Änilane Soomere Saare
4 Udso Redik Eesmaa Känd
5 Lusik/Soomere Kütt Kanniste Lusik/Soomere
6 Vill A037 Kanniste Köösel Lukas
7 Miidla Pulk   U.Kübar
8        
           
Neljapäev 1 Pulk Änilane Kanniste Eesmaa
2 Lusik/Soomere Hansalu A418 Redik Lusik/Soomere
3 Juga/Vetik Murulauk Toots Juga/Vetik
4 Udso Kütt Viigimäe/Vetik Känd 
5 Miidla Tammisto A301/Soomere/Ermus Lusik/Soomere/Ermus Saare
6 Kanniste Kirss/Kübar Eesmaa Lukas
7 Eesmaa Kirss/Kübar Köösel  
8        
           
Reede 1 Miidla Pulk Kirss/Kübar Toots
2 Lusik/Soomere Kanniste Kirss/Kübar Lusik/Soomere
3 Toots Viigimäe/Vetik Kanniste Niin
4 Kanniste Änilane Viigimäe/Vetik Känd
5 Udso Kütt Soa Lukas
6 Eesmaa Tammisto A301/Soomere/Ermus Lusik/Soomere/Ermus  
7        
8        

Üles! 

    7.a klj Lusik A307 7.b klj Juga 7.c klj Miidla B138 7.e klj Agasild A126
Esmaspäev 1 Toots Kaja Juga/Edo Juga/Edo
2 Köks Pulk Niin Soa
3 Lusik/Soomere/Ermus Agasild/Soomere/Ermus Tammisto A301/Soomere/Ermus Dreier
4 Tilk Juga/Edo Tõnts Niin
5 Kaja Tõnts Redik Mõttus
6 Tõnts Kõks/Udso Miidla Suppi A037
7     Suppi A037  
8        
           
Teisipäev 1 Tõnts Kõks/Udso - Lusik
2 Lusik Toots Kõks/Udso Tilk
3 Kaja D.Kärner B136 Miidla Agasild
4 Kirss/Kirss Kaja Tõnts Pulk
5 Kirss/Kirss Kaja Dreier Tõnts
6   Dreier Kirss/Kirss Soa
7     Kirss/Kirss  
8        
           
Kolmapäev 1 koor Kirss/Kirss Toots Agasild
2 Kaja Kirss/Kirss D.Kärner B134 Lusik
3 Lusik Tõnts Juga/Edo Juga/Edo
4 Viigimäe/Edo Mõttus Miidla Soa
5 D.Kärner B134 Teppo B136 Mõttus Tõnts
6 Tilk Kaja Teppo B136 D.Kärner B134
7 Teppo B205      
8        
           
Neljapäev 1 Kõks Juga/Edo Tõnts Lusik
2 Kaja Tõnts Miidla Toots
3 Tõnts Redik Kõks/Udso Pulk
4 Lusik/Soomere/Ermus Agasild/Soomere/Ermus Tammisto A301/Soomere/Ermus Eesmaa
5 Niin Kaja Pulk Soa
6 Kaja Niin   Tõnts
7 Dreier      
8        
           
Reede 1 Tõnts Kõks/Udso Teppo B126 Agasild
2 Teppo B126 Pulk Miidla Tõnts
3 Mõttus Teppo B126 Pulk Eesmaa
4 Kõks Mõttus Tõnts Kirss/Kübar
5 Lusik/Soomere/Ermus Agasild/Soomere/Ermus Tammisto A301/Soomere/Ermus Kirss/Kübar
6 Viigimäe/Edo Tõnts Kõks/Udso Soa
7        
8        

Üles! 

    8.a klj Köösel A128 8.b klj Vetik 8.e klj A.Agasild A126
Esmaspäev 1 Udso/Soomere Mõttus Kütt
2 Juga/Edo Udso/Agasild Juga/Edo
3 Kaja Redik Pärtelson
4 Lukas Kaja Niin
5 Lusik/Soomere/Ermus Tammisto A301/Soomere/Ermus Agasild/Ermus
6 Köösel Pärtelson Suppi A037
7 Pärtelson Vetik/-  
8      
         
Teisipäev 1 Kaja Arust A127 Agasild
2 Tõniste Kaja Tilk
3 Udso/Soomere Tõniste Kütt
4 Muttik Udso/Agasild Mõttus
5 Lukas D.Kärner B136 Tõniste
6 D.Kärner B136 U.Kübar B205 Suvorov B136
7 Mõttus -/Vetik U.Kübar B205
8      
         
Kolmapäev 1 koor Mõttus Kütt
2 Arust A128 U.Kübar B204 Agasild
3 Kirss/Kirss Kaja Mõttus
4 Kirss/Kirss Pärtelson Suvorov B134
5 Kaja Köösel U.Kübar A126
6 Muttik Kirss/Kirss U.Kübar A126
7   Kirss/Kirss Pärtelson
8      
         
Neljapäev 1 Udso/Soomere Vetik/- Agasild
2 Juga/Edo D.Kärner B134 Juga/Edo
3 Pärtelson Kaja Kütt
4 Kaja U.Kübar B134 A.Kärner B206
5 Lukas Köösel  Arust A305
6 Lusik/Soomere/Ermus Tammisto A301/Soomere/Ermus Agasild/Ermus
7 D.Kärner B134 -/Vetik  
8      
         
Reede 1 Hansalu A418 U.Kübar B205 Tõniste
2 Lukas Tõniste A.Kärner A306
3 Lusik/Soomere/Ermus Tammisto A301/Soomere/Ermus Agasild/Ermus
4 Köösel Udso/Agasild Kirss/Kübar
5 Tõniste Mõttus Kirss/Kübar
6 Mõttus Niin U.Kübar A126
7      
8      

Üles! 

    9.a klj Pärtelson B136 9.b klj M.-L.Kirss A131 9.c klj Ermus B215 9.e klj Suvorov
Esmaspäev 1 Pärtelson Kõks - R.Kirss
2 Kaja Pärtelson - R.Kirss
3 Hansalu A418 Tõnts Känd Miidla
4 Agasild/Soomere Lusik/Soomere/Ermus Tammisto A301/Ermus Pärtelson
5 Lukas Tilk Pärtelson U.Kübar
6 Redik Känd Mõttus Ermus
7 Köösel Mõttus Viigimäe/Edo  
8     Ermus  
           
Teisipäev 1 Lukas Känd Soomere Miidla
2 Lukas Tõnts Känd Agasild
3 Köösel Tõnts Muttik Ermus
4 D.Kärner B136 Tõniste Ermus U.Kübar
5 Agasild/Soomere Lusik/Soomere/Ermus Tammisto A306/Ermus U.Kübar
6 Kaja Köks Köösel Tõniste
7 Udso Juga/Edo Tõniste Edo
8        
           
Kolmapäev 1 - Juga/Edo Känd Edo
2 Juga/Edo Känd Pärtelson Mõttus
3 Udso D.Kärner B134 Kanniste Redik
4 Kaja Kõks Soomere Agasild
5 Lukas Niin Viigimäe/Edo Miidla
6 Redik Mõttus Niin Suvorov
7 Mõttus   D.Kärner B134 Niin
8        
           
Neljapäev 1 Kaja D.Kärner B134 - Ermus
2 Köösel Känd Ermus A.Kärner B206
3 Agasild/Soomere Lusik/Soomere/Ermus Tammisto A301/Ermus A.Kärner B206
4 Pärtelson Tõnts Kanniste Miidla
5 D.Kärner B134 A.Kärner B206 Kanniste Agasild
6 Udso Köösel D.Kärner B134 Mõttus
7 Juga/Edo   Mõttus Suvorov B136
8        
           
Reede 1 - Mõttus Kanniste -
2 Mõttus Köösel Känd Pärtelson
3 Köösel Pärtelson Tõniste A.Kärner A306
4 Pärtelson Tõniste Soomere A.Kärner A306
5 Pärtelson A.Kärner A306 Köösel U.Kübar
6 Kirss/Kübar     Tõniste
7 Kirss/Kübar      
8        

Üles! 

Kabinetid        
A korpus B korpus  
 
A013 Vill B102 tööõpetus, E.Kübar, R.Kirss  
A037 arvuti, Dreier B126 matemaatika, Kaja  
A102 infojuht, Ervald B128 matemaatika, 5/6.e, Känd  
A103 huvijuht, Tammik B129 matemaatika, 6.c, Soa  
A104 psühholoog, Hirs B134 füüsika, Tõniste  
A115 õpetajate tuba B136 keemia, 9.a, Pärtelson  
A116 õppealajuhataja, Arust, Palu B138 matemaatika, 7.c, Miidla  
A120 direktor, Veri B140 inglise keel, 6.a, Udso  
A120 kantselei, Aksin B202 inglise keel, 5.a, Kõks  
A126 vene keel, 7/8.e, Agasild B203 inglise ja soome keel, Soomere  
A127 ajalugu ja ühiskond, 5.b, Pulk B204 eesti keel ja kirjandus, Tõnts  
A128 ajalugu ja ühiskond, 8.a, Köösel B205 loodusõpetus, Eesmaa  
A131 käsitöö ja kodundus, 9.b, M.-L.Kirss B206 bioloogia, Mõttus  
A201 2.a, Toots B208 eesti keel ja kirjandus, 5.c, Kanniste  
A202 logopeed, Raudver B210 eesti keel ja kirjandus, Lukas  
A205 3.a, Tekkel B215 saksa keel, 9.c, Ermus  
A206 3.b, Uustal      
A207 2.c, Siigur      
A208 1.a, Hansalu      
A209 4.b, Änilane      
A210 4.a, T.Kütt      
A211 1.b, Murel      
A216 4.c, Eisenschmidt      
A301 muusika, Muttik      
A302 logopeed, U.Kübar      
A305 muusika, Tilk      
A306 muusika, Redik      
A307 vene keel, 7.a, Lusik      
A308 2.b, Kumel      
A309 1.b, Luik      
A310 1.c, Raadik      
A311 3.c, Prangli      
A315 2.d, Saare      
A401 4.e, Murulauk      
A402 3.e, Tohver      
A407 aula      
A409 väike võimla      
A418 kunst, Niin      

 Üles!