Ülejõe Gümnaasiumi tüdrukute kergejõustiku rekordid alates aastast 1966

A KLASS 17-18-AASTASED

Ala

Aeg

Nimi

Tulemus

Võistlus

100m

11.06.89

Riine Tilk

12,3

Märjamaa

200m

04.06.89

Riine Tilk

25,82

Pärnu

300m

28.02.88

Riine Tilk

42,3

Tartu

400m

05.06.96

Kristi Kiirats

58,34

Ekjl  etapp

800m

18.07.68

Silvia Viirelaid

2.15,7

Kiiev

1500m

01.07.72

Astrid Antsu

4.49,5

Valga

4x100m

11.05.94

Kiirats, Kunst, Kuusk, Moorits

53,1

Pärnu

100m tõkkej.

20.09.86

Ene Viigimäe

14,5

Riia

kaugus

    .02.96

Kristi Kiirats

5.64

Tallinn

kõrgus

14.03.09

Eleriin Haas

1.84

Pärnu

kuul (4kg)

21.05.04

Raine Kuningas

12.55

Pärnu

ketas (1kg)

10.05.97

Moonika Aava

34.74

Tallinn

oda (600g)

10.05.97

Moonika Aava

53.56

Tallinn

7-võistlus

3-4.06.95

Kristi Kiirats

4529

Rootsi

 

B KLASS 15-16-AASTASED

Ala

Aeg

Nimi

Tulemus

Võistlus

60m

12.03.14

Anete Siman

7,6

Pärnu

100m

13.09.87

Riine Tilk

12,4

Tallinn

200m

06.10.87

Riine Tilk

25,8

Pärnu

300m

05.02.95

Kristi Kiirats

42,87

Tartu

400m

13.09.87

Riine Tilk

58,6

Tallinn

600m

10.01.09

Triin Tiismaa

1.41,1

Pärnu

800m

07.10.87

Riine Tilk

2.21,6

Pärnu

1500m

17.06.72

Karin Allas

5.00,2

Pärnu

4x100m

15.05.01

Kohv, Tähtse, Sepling, Tõnuri

54,3

Pärnu

100m tõkkej.

8.-11.07.94

Kristi Kiirats

14,39

Tallinn

kaugus

30.06.94

Kristi Kiirats

5.51

Pärnu

kõrgus

14.03.09

Eleriin Haas

1.84

Pärnu

kuul (3kg)

11.05.04

Raine Kuningas

14.45

Pärnu

ketas (1kg)

21.05.04

Raine Kuningas

33.05

Pärnu

oda (6oog)

8.-11.07.94

Kaie Press

38.26

Tallinn

oda (500g)

26.-28.06.04

Raine Kuningas

42.00

Tartu

7-võistlus

   .06.94

Kristi Kiirats

4668

Tallinn

C KLASS 13-14-AASTASED

Ala

Aeg

Nimi

Tulemus

Võistlus

60m

14.05.87

Reeli Tilk

7,8

Tallinn

100m

03.06.01

Kertu Kohv

12,7

Pärnu

200m

20.06.87

Reeli Tilk

27,0

Tallinn

300m

05.12.87

Reeli Tilk

44,7

Klaipeda

400m

14.05.02

Kertu Kohv

61,9

Pärnu

600m

29.07.87

Reeli Tilk

1.45,2

Rapla

800m

30.04.89

Annika Lihtne

2.31,0

Pärnu

4x100m

15.05.01

Kohv, Tähtse, Sepling, Tõnuri

54,3

Pärnu

60m tõkkej.

19.01.14

Anete Siman

9,32

Tallinn

80m tõkkej.

28.07.87

Reeli Tilk

12,2

Rapla

kaugus

08.12.84

Ene Viigimäe

5.47

Klaipeda

kõrgus

28.06.07

Eleriin Haas

1.74

Rakvere

kuul (3kg)

13.05.03

Raine Kuningas

12.31

Pärnu

ketas (1kg)

27.06.67

Sirje Lepp

31.14

 

Oda (600/

      400g)

14.09.02/

28.06.03

Raine Kuningas

37.16/

44.82

Valga

pall

26.05.12

Hanna Pajula

64.28

Rakvere

D KLASS 11-12-AASTASED 

Ala

Aeg

Nimi

Tulemus

Võistlus

60m

13.05.86

Reeli Tilk

8,0

Pärnu

100m

21.09.85

Reeli Tilk

13,2

Riia

200m

17.05.00

Kertu Kohv

28,4

Pärnu

300m

10.07.87

Annika Lihtne

47,0

Pärnu

400m

12.09.90

Helena Veedam

70,0

Pärnu

600m

16.05.00

Triin Kangur

1.49,5

Pärnu

800m

16.08.87

Annika Lihtne

2.41,5

Türi

60m tõkkej.

24.09.85/17.07.87

Maripuu/Lihtne

9,9

Pärnu

kaugus

20.05.86

Reeli Tilk

4.76

Pärnu

kõrgus

11.05.05

Eleriin Haas

1.51

Pärnu

kuul

18.10.90

Kaie Press

9.82

Pärnu

ketas

18.10.90

Kaie Press

24.88

Pärnu

oda

18.10.90

Kaie Press

24.82

Pärnu

pall

19.05.11

Hanna Pajula

55.70

Pärnu