Ülelinnalise kergejõustikuvõistluse tulemused.

Võistlused olid meie kooli lastele väga edukad. Individuaalselt saavutati väga palju medaleid. Võistkondlikku arvestust peeti 3., 4. ja 5. klassidele.

 

  • Angelina Danilenko 4.a              4x200m I
  • Isabel Padul 4.a                       4x200m I, pallivise II, 60m jooks III
  • Mari Silvia Lauri 4.c                  4x200m I, kaugushüpe I
  • Ingrid Lilletai 4.c                      4x200m I
  • Annemari Mikk 5.a                    pallivise III
  • Emmeliine Meriste 6.a               4x100m I, , 60m jooks III, 400m jooks III
  • Merily-Anett Hallik 7.a              4x100m I, 400m jooks I, 60m jooks II,
  • Rasmus Kirotar 7.a                   800m jooks I
  • Karl- Mattias Prangli 7.a           kaugushüpe II, 60m jooks III,
  • Rasmus Roosleht 7.a                pallivise I, 4x100m II, kaugushüpe III,
  • Janeli Jepifanov 7.b                 pallivise III
  • Hendrik Madisson 7.b               60m jooks II, pallivise III
  • Georg Grahv 7.c                      kaugushüpe I
  • Vanessa Nikitina 7.c                4x100m I, kaugushüpe I, 60m jooks I, pallivise I, 400m jooks II
  • Jacline Värk 8.b                      4x100m I
  • Brätten Järvik 9.b                   kuulitõuge I
  • Herman Mõlder 9.b                  kuulitõuge II, 4x 100m II
  • Ott Gridassov 9.c                   100m jooks I, kaugushüpe I, 4x 100m II
  • Sten Erik Tomingas 9.c            100m jooks III, kaugushüpe III, kuulitõuge III, 4x 100m II

4.klassi võistkond II koht

  • Berit Alttoa 4.a
  • Janette Aruste 4.a
  • Angelina Danilenko 4.a
  • Marcus Eier 4.a
  • Isabel Padul 4.a                      
  • Romek Grossmann 4.b
  • Ketlin Hermann 4.b
  • Rasmus Kirsel 4.b
  • Oskar Mäekuusk 4.b                          
  • Joosep Talviste 4.b                 
  • Laura Tammik 4.b
  • Keiron Laubert 4.c
  • Mari Silvia Lauri 4.c
  • Ingrid Lilletai 4.c
  • Madis Lilletai 4.c
  • Jessica Lupp 4.c
  • Sanel Raadik 4.c
  • Rebeca Helene Tamme 4.c

3. klassi võistkond III koht

  • Bianka Atna 3.a
  • Liisa Jalakas 3.a
  • Romer Kond 3.a
  • Merili Maidlas 3.a
  • Hans –Martti Mägar 3.a
  • Erik Roosson 3.a
  • Keitlin Haamann 3.b
  • Maris Kärner 3.b
  • Mardus Raidlepp 3.b
  • Aivan Siim 3.b
  • Anete Soovik 3.b
  • Johann-William Suluste 3.b
  • Daniil Vetšerkovski 3.b
  • Kristjan Heinla 3.c
  • Ken-Rick Korol 3.c
  • Sander Niineorg 3.c
  • Rando Nõgel 3.c
  • Angelica Toht 3.c

Kiitus kõikidele osalejatele!