Palju häid tulemusi erinevatelt spordialadelt.

Sulgpall, pallilahing, korvpall, võimlemine ja sisekergejõustik.

Pärnu linna koolinoorte sulgpalli meistrivõistlused

  • Rico Kolga 2.b                         2. koht
  • Hanna Liis Vaher 2.b                1. koht
  • Sebastian Mühlberg 3.a            3. koht
  • Steven Saar 3.a                      5. koht
  • Cark Gustav Pärn 3.d              4. koht
  • Karl-Mattias Prangli 8.a            5. koht
  • Martti Meen 9.a                       2. koht

 

Pärnu linna koolidevaheline 1.-3. klassi pallilahing

II koht

  • Egert Annast 3.a
  • Ralf Kiilu 3.a
  • Lauri Loorents 3.a
  • Hindreas Lõbus 3.a
  • Oskar Ottender 3.a
  • Kaspar Palmsaar 3.a
  • Henri Ausmaa 3.b
  • Ronald Ende 3.b
  • Marlon Männi 3.b

 

Pärnu linna koolidevaheline 8.-9. klassi korvpall

III koht

  • Rocco Mõtt 9.a
  • Mirkko Vatter 9.a
  • Reivo Ritson 9.e
  • Markus Kuuse 8.a
  • Karl-Mattias Prangli 8.a
  • Hendrik Madisson 8.b
  • Georg Grahv 8.c
  • Norman Stoljar 8.c

 

Pärnu linna koolinoorte võimlemisvõistlus

  • Lauri Loorents 3.a                   3. koht
  • Kristofer Põld 3.b                    1. koht
  • Romer Kond 4.a                     2. koht
  • Hans-Martti Mägar 4.a             1. koht
  • Silvia Pärtelson 4.a                 6. koht
  • Ken-Rick Korol 4.c                  5. koht
  • Angelina Danilenko 5.a            3. koht
  • Remi Tammik 5.b                    2. koht
  • Mari Kiviselg 5.c                     5. koht
  • Keiron Laubert 5.c                  3. koht
  • Madis Lilletai 5.c                     1. koht

                

Pärnumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused

  • Martin Aasa 8.a                                 300m jooks III, kolmikhüpe III
  • Merily-Anett Hallik 8.a                        300m jooks II, 600m jooks II, 60m tõkkejooks IV
  • Rasmus Roosleht 8.a                          kaugushüpe III, teivashüpe III
  • Georg Grahv 8.c                                kaugushüpe IV
  • Vanessa Nikitina 8.c                           60m tõkkejooks III
  • Jan Karl Oberacker 8.c                       1000m jooks IV
  • Rocco Mõtt 9.a                                   1000m jooks I
  • Reilika Ritson 9.a                                600m jooks VI
  • Jacline Värk 9.b                                  60m jooks IV, kaugushüpe V

Kiitus kõikidele tublidele spordilastele!