Palju edukaid spordivõistlusi.

Meie kooli lastel on läinud väga hästi nii linna võistlustel kui vabariiklikul võistlusel. Euroopa spordinädala raames toimusid võistlused ka koolis.

Järgnevalt meie kooli laste saavutused.

 

Ülelinnaline murdmaajooks

  1. klass võistkondlik II koht
  • Egert Annast 4.a
  • Hindreas Lõbus 4.a
  • Emily Lääts 4.a
  • Kaspar Palmsaar 4.a               individuaalne 2. koht
  • Garoly Hoog 4.b
  • Emilie Koppel 4.b
  • Ketlin Säinas 4.b
  • Marianne Tornijainen 4.b
  • Keitlin Pani 4.c
  • Heiki Sander Köster 4.d
  • Mariell Lõokene 4.d
  • Jan Bret Maiste 4.d
  • Oskar Pulst 4.d                       individuaalne 4. koht
  • Helena Täht 4.d

 

  1. klass võistkondlik II koht
  • Romer Kond 5.a
  • Merili Maidlas 5.a
  • Anette Morozova 5.a
  • Lisette Morozova 5.a
  • Sandra Ojasoo 5.a
  • Erik Roosson 5.a                     individuaalne 3. koht
  • Frederik Bärlin 5.b
  • Jane Mirjam 5.b
  • Mardus Raidlepp 5.b
  • Aivan Siim 5.b
  • Johann-William Suluste 5.b
  • Meribel Erm 5.c
  • Rebeka Jürgenfeldt 5.c
  • Harry Schants 5.c
  • Angelica Toht 5.c

 

  • Raul Roosson 3.b                    individuaalne 1. koht
  • Marta Kübar 6.a                      individuaalne 6. koht
  • Mari Silvia Lauri 6.c                 individuaalne 1. koht
  • Remi Tammik 6.b                    individuaalne 6. koht
  • Vanessa Nikitina 9.c                 idividuaalne 3. koht
  • Jan Karl Oberacker 9.c            individuaalne 2. koht
  • Kevin Poljans 9.c                    individuaalne 3. koht

                       

Ülelinnaline pendelteatejooks

  1. - 9. klass I koht
  • Emmeliine Meriste 8.a
  • Eveli Mälk 8.a
  • Heike Lehiste 8.b
  • Sigrid Tõnson 8.b
  • Kirsika Aidama 8.c
  • Karoli Arakas 8.c
  • Madis Kaare 8.c
  • Anette Parik 8.c
  • Martin Aasa 9.a
  • Mihkel Ani 9.a
  • Rasmus Kirotar 9.a
  • Markus Kuuse 9.a
  • Paula Kübar 9.a
  • Karl-Mattias Prangli 9.a
  • Riko Rallmann 9.a
  • Sander Somelar 9.a
  • Janeli Jepifanov 9.b
  • Kermo Palmsaar 9.b
  • Edna Eva Pupp 9.b
  • Georg Grahv 9.c
  • Vanessa Nikitina 9.c
  • Kevin Poljans 9.c
  • Jennifer Ristimets 9.c

 

Ülelinnaline jalgpall

8. - 9. klass I koht

  • Mihkel Ani 9.a
  • Günther Joala 9.a
  • Robin Kodasma 9.a
  • Markus Kuuse 9.a
  • Karl-Mattias Prangli 9.a
  • Riko Rallmann 9.a
  • Sander Somelar 9.a
  • Andero Aben 9.b
  • Hendrik Madisson 9.b
  • Kermo Palmsaar 9.b
  • Oskar Tuulik 9.b
  • Georg Grahv 9.c
  • Tanel Kaubi 9.c
  • Erki Praks 8.a
  • Ahti Strati 8.b

 

Ülelinnaline orienteerumine

Võistkondlik I koht

  • Egert Annast 4.a                     1. koht
  • Hindreas Lõbus 4.a                 4. koht           
  • Markus Mälk 4.a                     3. koht
  • Kaspar Palmsaar 4.a              2. koht
  • Kristjan Heinla 5.c                  5. koht
  • Merili Mihkelsoo 5.c                2. koht
  • Harry Schants 5.c                   6. koht
  • Mari Kiviselg 6.c                     6. koht
  • Eunike Penu 7.a                     1. koht
  • Maarja Kahre 8.b                   4. koht
  • Karl-Erik Reilent 8.b               4. koht
  • Kristjan Aruste 8.c                 6. koht
  • Alari Kasesalu 8.c                  3. koht
  • Kerdo Käärma 8.c                 1. koht
  • Raiko Taave Tammjärv 8.c     2. koht
  • Mirjam Einaste 9.b                 3. koht
  • Edna Eva Pupp 9.b                 2. koht

 

Eesti Koolispordi Liidu meistriliiga jalgpalli finaalvõistlus Viljandis

V koht

  • Maria Grenberg 9.c
  • Merili Heinla 9.c
  • Kairi Jaksi 9.c
  • Kätry-Lisette Kuusik 9.c
  • Vanessa Nikitina 9.c
  • Delis Pajuri 9.c
  • Jennifer Ristimets 9.c
  • Kristin Kandelin 8.a
  • Anette Parik 8.c

Kiitus kõikidele lastele kes on sügisel võistelnud nii vabariigis, linnas kui koolis!

Pilte näeb siit.