Spordivõistlused maakonnas, linnas ja koolis

Septembris ja oktoobris on toimunud mitmeid spordivõistlusi maakonna, linna ja kooli tasemel.

 

Ülelinnaline murdmaajooksu võistlus:

     3. klass võistkondlikult  II koht

  • Nora Eljas 3.a
  • Loviise Maria Laasmäe 3.a
  • Albert Pärtelson 3.a
  • Mirelle Korol 3.b
  • Kairili-Kristin Laanoja 3.b
  • Pärtel Põder 3.b
  • Marek Seits 3.b
  • Melissa Mai Tammela 3.b
  • Markus Joosep Toots 3.b
  • Elis Desiree Tuhkanen 3.b
  • Sander Juks 3.c
  • Georg Kiivit 3.c
  • Jarek Ristimets 3.c
  • Makenna Emberly Arumäe 3.d
  • Mairold Madisson 3.d
  • Reino Magnus 3.d
  • Amira Vaimann 3.d
  • Markus Käärats 3.e
  • Karola Viherpuu 3.e
  • Mariete Tammepõld 2.a

    5. klass võistkondlikult III koht

  • Egert Annast 5.a
  • Mirelle-Liis Jõerand .5a
  • Alisandra Kask 5.a
  • Hindreas Lõbus 5.a
  • Kaspar Palmsaar 5.a               
  • Ketlin Säinas 5.b
  • Carolin Lampp 5.c
  • Keitlin Pani 5.c                      
  • Annaliisa Vahur 5.c
  • Heiki Sander Köster 5.d
  • Jan Bret Maiste 5.d
  • Oskar Pulst 5.d                                  
  • Helena Täht 5.d
  • Marianne Tornijainen 5.e
  • Raul Roosson 4.b                    2. koht
  • Keitlin Pani 5.c                        4. koht
  • Mari Silvia Lauri 7.c                 2. koht
  • Remi Tammik 7.b                    3. koht
  • Madis Kaare 9.c                      5. koht

 

Maakondlik orienteerumise võistlus:

Koolide kokkuvõttes III koht, meid edestasid Kilingi-Nõmme Gümnaasium ja Koidula Gümnaasium.

 

  • Egert Annast 5.a                      2. koht
  • Hindreas Lõbus 5.a                  3. koht           
  • Markus Mälk 5.a                      1. koht
  • Kaspar Palmsaar 5.a               5. koht
  • Meribel Erm 6.c                       3. koht
  • Rebeka Jürgenfeldt 6.c            3. koht
  • Margit Mõis 8.a                        6. koht
  • Eunike Penu 8.a                      5. koht

 

Maakondlik 3x3 korvpalli võistlus:

     III koht

  • Jan Bret Maiste 5.d
  • Gennet Luhasaar 4.a
  • Robin Mattias Indres 4.d

 

Ülelinnalisel 8.-9. klassi jalgpalli võistlusel said poisid 5. koha

Kiitus kõikidele jooksjatele, orienteerujatele, jalgpalluritele ja korvpalluritele, kes esindasid kooli.

Euroopa spordinädala raames toimusid koolis jalgpalli turniirid ja pendelteatejooksu võistlused. Enne vaheaega pidasid veel vahvaid lahinguid vilistlastest korvpalli- ja võrkpallihuvilised.

Fotosid saab vaadata pildialbumist.