Ülelinnalised murdmaajooksu ja pendelteatejooksu võistlused.

20190920 121543img 20190920 113701dsc05489  Murdmaajooksu võistlusel saavutasid suurepärased tulemused:

  • Marten–Chris Paalberg 4.a                I koht
  • Mariete Tammepõld 3.a                     II koht
  • Marta Roosson 3.a                            III koht
  • Sander Juks 4.c                                III koht
  • Markus Joosep Toots 4.b                    V koht

 

Pendelteatejooksu võistlusel saavutati samuti väga häid tulemusi:

  • 3. klassi võistkond I koht
  • 4. klassi võistkond III koht
  • 6.-7. klassi võistkond II koht
  • 8.-9. klassi võistkond I-II koht

Pilte saab vaadata pildialbum

Kooli esindasid

  • Getter Heilu 3.a
  • Kaspar Heldja 3.a
  • Aleksandra Roos 3.a
  • Marta Roosson 3.a
  • Mariete Tammepõld 3.a
  • Devon Õunapuu 3.a
  • Kendra Fedulov 3.b
  • Ramses Lääne 3.b
  • Elis Paugus 3.b
  • Oliver Põldme 3.b
  • Andreas Reigam 3.b
  • Taavi Tuhal 3.b
  • Hans Grauberg 3.c
  • Karin Laanemaa 3.c
  • Kauri Muhu 3.c
  • Brandon Saagim 3.c
  • Melani Müür 3.d
  • Sharon Peetrimäe 3.d
  • Stein Marius Smagin 3.d

 

  • Nora Eljas 4.a
  • Mirtel Kurvits 4.a
  • Marten-Chris Paalberg 4.a
  • Albert Pärtelson 4.a
  • Jörgen Rudissaar 4.a
  • Robert Borissov 4.b
  • Mirelle Korol 4.b
  • Kairili-Kristin Laanoja 4.b
  • Pärtel Põder 4.b
  • Marek Seits 4.b
  • Melissa Mai Tammela 4.b
  • Markus Joosep Toots 4.b
  • Sander Juks 4.c
  • Laura Sandra Kuusik 4.c
  • Jarek Ristimets 4.c
  • Elisabet Liivamägi 4.d
  • Mairold Madisson 4.d
  • Janeli Metsamägi 4.d
  • Karola Viherpuu 4.e
  • Lisette Villemson 4.e

 

  • Triin-Karolin Hatto 6.a
  • Mirelle-Liis Jõerand 6.a
  • Sander Laanemaa 6.a
  • Emily Lääts 6.a
  • Hela Maaroos 6.a
  • Kaspar Palmsaar 6.a   
  • Kristofer Põld 6.b
  • Meribel Penu 6.c        
  • Merili Maidlas 7.a
  • Erik Roosson 7.a
  • Elis Kristen Vaher 7.a
  • Mardus Raidlepp 7.b
  • Anete Soovik 7.b
  • Easmus Suits 7.b
  • Andri-Alan Antso 7.c
  • Kätlin Arakas 7.c
  • Meribel Erm 7.c
  • Rebeka Jürgenfeldt 7.c
  • Ken-Rick Korol 7.c
  • Kaspar Levtšenko 7.c
  • Rando Nõgel 7.c
  • Angelica Toht 7.c
  • Kristopher Arukase 7.e

 

  • Angelina Danilenko 8.a
  • Rannar Luup 8.a
  • Isabel Padul 8.a
  • Ketlin Hermann 8.b    
  • Keiron Laubert 8.c
  • Mari Silvia Lauri 8.c
  • Ingrid Lilletai 8.c
  • Endri Sutt 8.c
  • Ragnar Tamme 8.c
  • Sander Lepaste 9.a
  • Margit Mõis 9.a
  • Robin Mõtt 9.a
  • Aurelia Roos 9.a
  • Joosep Tammann 9.a
  • Karini-Ketlin Köösel 9.b
  • Stephan Lebedev 9.b
  • Elandra Lõbus 9.b
  • Grete Oad 9.b
  • Trevor Reimets 9.b
  • Angelika Tammik 9.b
  • Liis Vaher 9.b
  • Steven Juhansoo 9.c
  • Gregor Kaur 9.c
  • Markus Pähklamäe 9.c

Tubli oli ka 5. klassi võistkond IV kohaga ja kõik murdmaajooksjad Kiitus kõikidele!