Väike Ööbik ehk noorema vanusegrupi grand prix - Mirelle-Liis Jõerand (3A)

Ööbik ehk vanema vanusegrupi grand prix - Merily-Anett Hallik (8A)

Ürituse pildid leiad SIIT

 

Noorem vanusegrupp (1.-3. klass)

Väike Ööbik ehk noorema vanusegrupi grand prix - Mirelle-Liis Jõerand (3A)
 
1. klassid
I koht - Maribel Pärnaste (1A)
II koht - Kriti Loree Ints (1A)
III koht - Melissa Mai Tammela (1B)
 
2.-3. klassid
I koht - Annabel Rahu (3A)
II koht - Steven Saar (3A)
III koht - Ranek Vridolin (2A)
 
Auhinnaline koht ansamblite arvestuses
1A ansambel nr 2
3A ansambel M.U.S.A.
 
Eripreemiad
Kõige nunnuma mjäu eripreemia - Loviise Maria Laasmäe (1A)
Musikaalse esituse eripreemia - Ronja Linnamäe (1A)
Unelaulu eripreemia - Kairili Kristin Laanoja (1B)
Nunnu esituse eripreemia - Anneliis Lõhmus (1B)
Ilusa vokaali eripreemia - Makenna Emberly Arumäe (1D)
Stiilipuhta esituse eripreemia - Emily Lääts (3A)
Mõnusa särtsu eripreemia - Heti Hallast (2A)
Ilusa sõnumi esituse eripreemia - Melian Haavandi (2A)
Poistekoori snoobiliku esituse eripreemia - Taavi Saulep (3D)
Poistekoori eripreemia - Ranek Vridolin (2A)
Südamliku esituse eripreemia - Leeke Lind (2A)
Lüürilisuse eripreemia - Marta Sahtel (2A)
Sooja kevadekuulutaja eripreemia - Mirell Kask (2C)
Hoogsa esituse eripreemia - Kristiin Kink (2B)
Mõtestatud esituse eripreemia - Germo Gornov (3D)
Rõõmsameelse esituse eripreemia - Luisa Bergmann (3A)
Keelte eripreemia - Martiina Tõnts (2A)
Sooja esituse eripreemia - Annaliisa Aron (3A)
 

Vanem vanusegrupp (4.-9. klass)

Ööbik ehk vanema vanusegrupi grand prix - Merily-Anett Hallik (8A)

 
4.-6. klassid
I koht - Janette Aruste (5A)
II koht - Jaanika Karjus (6A)
III koht - Berit Potman (6A)
 
8.-9. klassid
I koht - Laura-Ly Uussaar (8A)
II koht - Eero Reila (9A)
III koht - Andra-Helena Toomet (9A)
 
Auhinnaline koht ansamblite arvestuses
6A ansambel Harmoonikud
9A segaansambel 
 
Eripreemiad
Musikaalsuse eripreemia - Tuule Lind (4A)
Siira esituse eripreemia - Mirith Haavandi (5A)
Südamliku esituse eripreemia - Silvia Pärtelson (4A)
Ilusa vokaali eripreemia - Salme Regiina Palu (4E)
Tundelise esituse eripreemia - Isabel Padul (5A)
Lüürilisuse eripreemia - Liisi Nairis (5A)
Rõõmsameelse esituse eripreemia - Bianka Atna (4A)
Sügavamõttelisuse eripreemia - Gerit Luhasaar (5A)
Vapruse eripreemia - Teele Saulep (6A)
Julge esituse eripreemia - Julianna Arusaar (6A)
Sügava esituse eripreemia - Nele Tomingas (8A)
Lootuse eripreemia - Karoliina Loorents (9A)
Sümpaatse esituse eripreemia - Eliise-Marite Siimann (9A)
Veetlevuse eripreemia - Irene Väin (9A)
Sooja esituse eripreemia - Melody Nirk (9A)
Klaverisaate eripreemia - Jaanika Karjus (6A)
Keelpillisaate eripreemia - Rocco Mõtt (9A)
 
Publiku lemmik Maribel Pärnaste (1A)