Huviringis osalemiseks palun võtta ühendust huviringi juhendajaga või huvijuhiga. Kooli poolt pakutavad huviringid on meie õpilastele tasuta!

 

 

I kooliaste, 3.a     

Huviringi nimi Toimumiskoht Toimumise aeg Kooliaste/klassid Juhendajad
Rahvatants aula

kolmapäev 5. tund,

12.20-13.05

I     1.b (kuu esimene ja kolmas kolmapäev) Krista Tammik
Rahvatants aula

kolmapäev 5. tund,

12.20-13.05

I  kooliaste, 1.c (kuu teine ja neljas kolmapäev) Krista Tammik
Rahvatants aula

reede 5. tund,

12.20-13.05

I kooliaste, 3.b Krista Tammik
Rahvatants aula

reede 6. tund

13.15-14.00

I kooliaste, 3.a Krista Tammik
Röömupallid A305 

reede, 7. tund

14.10-14.45

I kooliaste, 3.a       Reine Niin
1.a ansambel A301

esmaspäev, 6. tund

13.15-14.00

kolmapäev, 

5.tund (12:20-13:05)

I kooliaste, 1.a        Reine Niin 
Päiksekiired A301 esmaspäev, 7.tund 14.10-14.45 Reine Niin
Kandleansambel neljapäev, 3. tund I kooliaste, 3.a Reine Niin
Solistid (1.a, 3.a) A301

esmaspäev, kolmapäev, reede

kokkuleppel

I kooliaste, 1a, 3.a Reine Niin
1. klasside tütarlastekoor A306/Aula teisipäeval, 1.tund, 8.15-9.00 I kooliaste (1.-3. klass) Aet Vill
II astme mudilaskoor A 306 kolmapäeval, 1.tund, 8.15-9.00 I ja II kooliaste (2.-4. klass) Aet Vill
Lastekoor A 306/aula neljapäev, 1.tund, 8.15-9.00 II ja III kooliaste (5.-9. klass) Aet Vill ja Anu Tilk
8a ansambel Esmaspäev, 8. tund 8a Anu Tilk
MUK (mudilaskoor) Kolmapäev, 1. tund Anu Tilk
Megamix Reede, 6. tund 4.a Anu Tilk
6.a ansambel Reede, 7. tund 6.a Anu Tilk
Solistiõpe Kokkuleppel Anu Tilk
Solistiõpe A 306/aula E (8. ja 9.tund); N (4.t ja
7.; 8.tund); R (7.-8.tund)
I-II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Aet Vill
Ansambel M.U.S.A A 306

kolmapäeval, 7.tund,

14.10-14.55

II kooliaste (6.klass) Aet Vill
Ansambel Grif A 306 reedel, 5.tund, 12.20-13.05 II kooliaste (4.klass) Aet Vill
1. klasside poistekoor A 301 teisipäev, 1. tund (8:15-9:00) I kooliaste Reine Niin
2.A klassi ansambel A 306 kolmapäeval, 5.tund, 12.20-13.05 I kooliaste (1.klass) Aet Vill
2.-3.klassi poistekoor A301/aula kolmapäev, 1.tund, 8.15-9.00 I kooliaste (1.-3. klass) Reine Niin
4.-9.klassi poistekoor A 301/aula neljapäeval 1.tund, 8.15-9.00 II ja III kooliaste (5.-9. klass) Maimu Muttik/Reine Niin
Kitarriring aula kõrval orkestriruum neljapäev 13.15-14.00 I kooliaste (1.-3. klass) Claus Heinrich Riismaa
Kitarriring aula kõrval orkestriruum

neljapäev

14.10-14.55

II ja III kooliaste (4.-9. klass)  Claus Heinrich Riismaa
Kitarriring aula kõrval orkestriruum neljapäev 15.00-15.45 II-III kooliaste (4.-9. klass)  Claus Heinrich Riismaa
Kitarriring aula kõrval orkestriruum reede 12.20-13.05 I kooliaste (1.-3. klass)  Claus Heinrich Riismaa
Kitarriring aula kõrval orkestriruum reede 13.15-14.00 I kooliaste (1.-3. klass)  Claus Heinrich Riismaa
Kitarriring aula kõrval orkestriruum reede 14.10-14.55 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Claus Heinrich Riismaa
Kitarriring aula kõrval orkestriruum reede 15.00-15.45 II ja III kooliaste (4.-6. klass, 5.-9. klass) Claus Heinrich Riismaa
Malering A 211 esmaspäev 12.20-13.05 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 212 esmaspäev 13.15-14.00 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 309 neljapäev 13.15-14.00 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 309 neljapäev 14.10-14.55 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 309 reedel, 5.tund, 12.20-13.05 I kooliaste (1.-3. klass) Jaak Känd
Meediaring (tegeleme kooli ajalehe ja noorteportaaliga)

 A212

A037

reede, 5.tund (12.20-13.05) ja 6. tund (13.15-14:00)

 I-III (1.-9. kl  Agnes Pulk

Draamaklubi

aula

neljapäev, 7. tund

14:10-14:55

 I ja II (3.-6. klass) Hannah-Stefi Volmerson / Agnes Pulk
Draamaklubi aula

teisipäeviti, 7. tund

14:10-14:55

I-II (1.-6. klass) Hannah-Stefi Volmerson / Agnes Pulk
Rein Vendla puhkpilliorkester pilliruum (aula kõrval)     Rein Vendla