8.-18. oktoober 2018

Viiendikud tuletavad meelde, mida tähendab nurgakraad (90, 60, 120, 30) ja proovivad olla koodi kirjutavad kunstnikud. Kasutame kooditunni materjale lehel https://hourofcode.com/art. Kes lõpetab oma kooditunni ehk jõuab 10-le levelile, saab alla laadida ka vastava tunnistuse. See on keeruline, aga mõned saavad ikka hakkama! :-)

albert code romet code

10.-19. oktoober 2018

Kõik meie kooli esimesed klassid, 1.a, 1.b, 1.c ja 1.d, teevad oma õpetaja ja haridustehnoloogi juhendamisel esimesed sammud koodi kirjutamisel. Me küll otse ei kirjuta midagi, vaid lohistame rakenduses "Run Marco!" plokke. Enne seda tuleb teada vasakut ja paremat kätt, kuhu Marcot suunata. Loendada on ka vaja! Kes kaugemale jõuavad, hakkavad hüppama ja kordusi tegema.

Eks näis, kui kaugele kõige kiirem ja nutikam jõuab! Kasutame tahvelarvuteid ja äppi "Run Marco!"

15. oktoober 2018 kell 13-15

Õpituba "Dash on tark ja arendav robotsõber" .

Õpitoa eesmärgiks on Dash robot programmeerida liikuma, tantsima, tulesid juhtima, häält tegema - kõike seda mänguliselt ja lõbusalt. Lastele saab selgeks, et kasutajate asemel saavad nad olla loojad.

Koht: Pärnu Ülejõe Põhikool, Tallinna mnt 40a Pärnu, aula IV korrus. 

Üritusele saavad registreeruda ka õpilased väljaspool meie kooli, on mõeldud 7-12-aastastele ja grupi suurus 12-16 last.

Registrerimine õpituppa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDl2cYyGCFcUJZKReSTD53XIn5Fh9FzrIJMU97Jj8r-GRYTA/viewform

codeweek badge