Fotokonkurss "AVASTA LOOMADE KODUD!"

Kui sulle meeldib pildistada või joonistada, siis saada Energiakeskusele foto mõne looma huvitavast eluasemest. Looma eluase võib olla nii linnupesa, laudaase kui ka näiteks kodukassi lemmikpadi.
Konkurss on mõeldud 5…14-aastastele.

Tee nii:
Joonista või pildista mõne vahva looma kodu. Tõmba fail arvutisse ja saada  7. septembriks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oodatakse kõiki pilte ja fotosid ainult digitaalsel kujul.

Saadetud pildid paigutatakse vastavasse albumisse Energia avastuskeskuse Facebooki lehel ning keskuse töötajad koos Keskkonnainvesteeringute Keskuse esindajaga valivad hinnangutele tuginedes neist 40 parimat.
Töid hinnatakse kolmes vanuseklassis (5…7-aastased, 8…11-aastased ja 12…14-aastased) ning pannakse septembri alguses koos näituse «Arhitekt Ämblik ja Insener Mutt» avamisega Energia avastuskeskuses välja.
Iga vanuseklassi kolm esimest saavad auhinna. Peaauhind võidupildi tegijale on tasuta Energia avastuskeskuse näituste külastus, kas tema enda klassile või tema valitud klassile (joonistaja/pildistaja lapse või lapselapse või naabrilapse vm klassile). Lisaks saab iga vanuseklassi võitja auhinnaks Energia avastuskeskuse toreda särgi ja perepileti.
Võidud saab realiseerida 2. septembrist 31. oktoobrini 2015.
Võitjate nimed ja edasised juhised avaldadakse Facebooki lehel ja veebilehel http://www.energiakeskus.ee/konkurss.