5.-7 klasside NUPUTA võistlus
 
1. veebruaril 2019 toimus Koidula Gümnaasiumis ülelinnaline NUPUTA võistlus 5.-6. klassidele ja 7. klassidele. 
5.-6. klasside arvestuses võttis üksteisega mõõtu 17 võistkonda, kellest auväärsele 6.-7. kohale tuli meie kooli meeskond koosseisus Mardus Raidlepp (6.b), Marleen Põbo (6.b), Kaspar Palmsaar (5.a) ja Romet Sobolev (5.d). Koolide lõikes saavutati kolmas koht Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi ja Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli järel. Meie kooli teisel võistkonnal koosseisus Lisete Randjõe (6.a), Hipe Maaroos (6.a), Markus Mälk (5.a) ja Emily Lääts (5.a) tuli leppida tugevas konkurentsis tagasihoidlikuma kohaga. 
7. klasside arvestuses oli võistlustules 11 võistkonda, kellest 3. koha sai meie kooli esindus koosseisus Joosep Talviste (7.b), Ander Sinijärv (7.b), Rene Annusver (7.b). Koolide lõikes oli saavutatud Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi järel lausa 2. koht! 
Õpilasi juhendasid õpetaja Ande Pelberg, Segne Miidla ja Talvi Kaja. 
Palju õnne võistletajatele ja juhendajatele!