16. aprillil toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis üle-eestiline soome keelt B-võõrkeelena õppivate koolide kokkutulek. Soome keelt teise võõrkeelena õppivaid koole on Eestis kokku 8.
Meie kooli esindasid tublid soome keele õppurid 8.A, 8.B ja 9.B klassist: Hendrik Kauber, Sander Lepaste, Maria Urbani, Eunike Penu, Trevor Reimets, Asko Antso, Angelika Tammik, Joosep Järvmaa, Heike Lehiste, Maarja Kahre, Laura Kaaviste.
Õpilased osalesid viktoriinil, kus saavutati esikoht (viktoriinitiimi kuulusid Joosep, Heike, Maarja ning Laura) ja tegid ettekande teemal "Valimised", kus tutvustasid oma partei platvormi, kus 8 erakonna hulgas saadi tubli kolmas koht (ettekande tegid Heike, Joosep, Sander).
Järgmisel õppeaastal on ürituse võõrustajaks taas meie kool, üritus toimub soome keele päeval, 9. aprillil 2020. aastal. 
soome valijakaart soome 2 soome diplom