21. aprillil 2022 toimus lauluvõistluse Ülejõe Ööbiku eelvoor ja 9. mail finaal.

I-III klasside arvestuses võitis Grand Prix'i “Väike Ööbik” Sandra Tomson, 2.a klassist.

IV-IX klasside arvestuses võitis Grand Prix'i “Ülejõe Ööbik” Emily Lääts 8.a klassist. 

Noorem vanuseaste v Vanema vanuseastme voitjad v

I klasside auhinnalised kohad

  • I koht  Deandra Benström

  • II koht Inessa Oro

  • III koht Martin Põder

Eripreemiad

  • Melissa Jaanus - Selge laulu eripreemia

  • Ronja Varris - Mõnusa meeleolu eripreemia

  • Revo Kuter - Tulevase rokkstaari eripreemia

  • Ramond Põldots - Kõlava hääle eripreemia

  • Sandra Jõhvikas - Südamliku esituse eripreemia

II-III klasside auhinnalised kohad

  • I koht Elisabeth Kalmo 

  • II koht Sandra Tamm

  • III koht Lexy Ivanov

Eripreemiad

  • Lisete Lääts - Loosse sisseelamise eripreemia

  • Kritten Mäeväli - Eeskujuliku esituse eripreemia

  • Emma Sutt - Artistlikkuse eripreemia

  • Mattias Samorokov - Lustaka esituse eripreemia

  • Mia Helene Siht - Naerusuise esituse eripreemia

  • Karl Kristofer Aas – Omapärase tämbri eripreemia

  • Liisi Randma – Armsa esituse eripreemia

  • Alex Daly – Lõbusa esituse eripreemia

  • Laurete Kallaste - Siira esituse eripreemia

  • Laura Heldja - Unistama viiva esituse eripreemia

  • Emili Aas - Rõõmust pakatava esituse eripreemia

  • Eliise Stimmer - Bändi lemmiku eripreemia

  • Stella Sõõrd - Selge esituse eripreemia

  • Marten Sahtel - Rokiloo eripreemia

I-III klasside ansamblite arvestus

  • Triibikud - Täiskomplekti eripreemia

  • 3.a klassi ansambel - Mitmehäälse laulu eripreemia

  • 1.a klassi ansambel Pliksid - Hariva esituse eripreemia

  • 1.b ja 1.c ühendansambel - Sooja esituse eripreemia

IV-V klasside auhinnalised kohad

  • I koht Lisanna Nõmm

  • II koht Lore Andra Raud

  • III koht Andren Kaaremäe

Eripreemiad

  • Milana Zotovych - Scat'i eripreemia

  • Sander Ploomipuu - Šarmika esituse eripreemia

  • Elisabeth Lätt - Siira esituse eripreemia

  • Marta Kurvits - Kaasahaarava esituse eripreemia

  • Merkli Eerits - Parima vibe´i eripreemia

  • Saara Grete Leetsar - Muusikali eripreemia

  • Lisette Rohtla - Haldjaliku esituse eripreemia

  • Marten Andreas Niin - Lustaka esituse eripreemia

VI-IX klasside auhinnalised kohad

  • I koht Mirelle-Liis Jõerand

  • II koht Kriti Loree Ints

  • III koht Hetlin Kiisler

Eripreemiad

  • Brita-Lisbet Õunap - Südikuse eripreemia

  • Liisa Remmelgas - Maheda tämbi eripreemia

  • Getter Unger - Groove'i eripreemia

IV-IX ansamblite arvestus

  • Päiksekiired - Kaasahaaravuse eripreemia

  • Megamix - Unisooni eripreemia

  • Grif - Kaasaegse loo eripreemia

  • M.U.S.A - Segaansambli eripreemia

sponsoridEt tänada ja autasustada meie tublisi lauljaid on meid toetamas:

  • Valgeranna Seikluspark
  • Poisieine
  • Steffani Pizzarestoran
  • OKOK Vabaajakeskus
  • Viiking Spa
  • Coop Eesti
  • ParnuCruises
  • Minizoo
  • Selver
  • Bötiger Invest OÜ